| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2023-09-23, 13:43

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 63 64 »


27 березня – Всесвітній день театру. На честь професійного свята та з нагоди 90-ї річниці заснування Хмельницького театру імені М. Старицького музей історії міста Хмельницького пропонує до вашої уваги міні-експозицію зі своїх фондів «Театральні автографи часу».
В експозиції ви можете побачити колекцію програм та афіш, також представлено книги, фото та документи, особисті речі провідних акторів театру.Працівники музею історії міста Хмельницького взяли участь у загальноміському суботнику з благоустрою.Перші вузликові ляльки, так інколи ще називають мотанки, з’явилися приблизно 5 тисяч років тому. Мотанка – символ добра та благополуччя, символ надії на краще та сильний сакральний предмет. І зовсім не має значення, чи створилася лялька нашвидкоруч для забавки дитині, чи як важливий оберіг або подарунок до свята.Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують день народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Сьогодні музей історії міста Хмельницького презентує експозицію з фондів музею, присвячену великому Кобзарю, який став духовним наставником нашого народу і об’єднує різні покоління українців крізь століття і навіть континенти. 
Завдяки Тарасовій силі і мудрості слова про самобутню українську культуру знають в усьому світі.

Чи може бути зброєю українська автентика? Чи здатна бути непереможною українська краса? Уявіть сто жінок-берегинь, вбраних в українські строї, вроду та непереможність яких нескінченно посилюють автентичні прикраси-обереги – бісерні сузір’я сили, що випромінюють сяйво всесвіту української душі. Так, експонати персональної виставки автентичних українських прикрас народного майстра України Алли Учик «UKRAINIAN ART» здатні перетворити на оберегове військо сто жінок одночасно! Адже понад сотню автентичних ґерданів, намист, силянок, плетінок, криз, браслетів, стилізованих кольє, сережок, створених золотими руками сильної жінки, берегині українських народних традицій Алли Учик можна побачити у мистецькій залі музею історії міста Хмельницького.І ми раді повідомити, що впродовж березня хмельничани і гості міста мають ексклюзивну можливість познайомитись із зібранням унікальних етнічних експонатів неймовірної краси у техніці бісероплетіння ‒ дивовижних українських автентичних жіночих прикрас, в яких закодовано прадавню українську оберегову силу. Зазначимо, що це лише чверть від усієї краси, створеної золотими ручками народної майстрині, адже за п’ять років вона встигла сплести з бісеру близько 400 прикрас!


Напередодні Дня українського добровольця музей історії міста Хмельницького спільно з Хмельницькою обласною бібліотекою для юнацтва провели для студентів Хмельницького університету економіки і підприємництва Годину національної гідності «Герої нескореної Батьківщини».По-весняному яскравий, жіночний, квітучо-звабливий вернісаж очікує на шанувальників української автентики 7 березня о 14:00 у мистецькій залі музею історії міста Хмельницького, де розпочнеться експонування персональної виставки автентичних українських прикрас народного майстра України Алли Учик «
UKRAINIAN ART» - як джерело живлення жіночих вподобань, мрійливості дівочих зітхань, як звабливий магніт для чоловічих очей, здатний одягнути в ауру надпривабливості кохану обраницю. Адже йдеться про романтичне побачення з майже сотнею дивовижних українських автентичних жіночих прикрас, в яких закодовано прадавню оберегову силу.Днями бібліотечні фонди музею поповнилися цінними історико-краєзнавчими виданнями. Книги люб`язно передав автор – професор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, заслужений працівник культури України, член Національних спілок журналістів, краєзнавців, архівістів, театральних діячів Петро Якович Слободянюк.24 лютого 2022 року Росія атакувала Україну на землі і в повітрі по всій довжині спільного кордону. Для вторгнення на Київщину із наміром захопити столицю була використана територія Білорусі. На півдні російська армія, зокрема, окупувала частину Запорізької та Херсонської областей, а на півночі – райони Сумщини та Чернігівщини.У музеї історії міста Хмельницького відбулася презентація спільного проєкту дослідників історії міста Хмельницького Володимира Захар'єва (із Ватралів) та Леоніда Западенка  "Рідний Хмельницький, BONJORNO!"

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2023