| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Нд, 2021-11-28, 08:16

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 46 47 »
Музей історії міста Хмельницького у День Героїв взяв участь в урочистостях з цієї нагоди, представивши до уваги хмельничан і гостей міста історико-документальну виставку від УІНП "Українське військо - 1917-1921 рр."

ДО ДНЯ ГЕРОЇВ
Напередодні Дня Героїв 20 травня 2021 року у місті Хмельницькому відбулася історична квест-гра для шкільного юнацтва «Слідами Героїв», присвячена українській історії та героїці.
Організаторами виступили Молодіжний центр, Департамент освіти і науки Хмельницької територіальної громади за участю музею історії міста Хмельницького.ДО ДНЯ ГЕРОЇВЗа кілька попередніх років за ініціативи міської влади міста Хмельницького в обласному центрі з`явилася низка перейменованих вулиць на честь визначних осіб, героїв української історії та меморіальних знаків, присвячених знаковим постатям українського державотворення.


З ІСТОРІЇ ПОДІЛЬСЬКОЇ ВИШИВАНКИ
Цьогоріч в Україні Всесвітній день вишиванки святкують 20 травня. Він відзначається щороку в дев’яти країнах світу у третій четвер травня.Цьогоріч відзначаємо 80-ту річницю започаткування Свята Героїв.
День Героїв - це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації.Яке ж свято без дарунків? У своє професійне свято - Міжнародний день музеїв - музей історії міста Хмельницького несподівано отримав у дарунок друковане на вінілі авторське фото від хмельницького фотохудожника Сергія Аніськова, яке поповнить фонд музею. Дякуємо, пане Сергію!
Хто ще не бачив відео, створене нами до Міжнародного дня музеїв? 


Музейні працівники всього світу 18 травня відзначають своє професійне свято ‒ Міжнародний день музеїв. Цьогоріч його тема безпосередньо пов'язана з пандемією COVID-19 ‒ «Майбутнє музеїв: відновлення і переосмислення».Терор і репресії вразили майже всі верстви українського населення: науковців, політиків, військових, священників, представників культури, селянство. Особливо тяжкою і болісною спадщиною минулого стали масові репресії, які чинилися сталінським режимом та його прибічниками в Україні у 1930-х роках. Публікуємо історію трагічної долі нашого земляка - проскурівчанина Шуляка Гната Васильовича, заарештованого 18 жовтня 1937 року.Згідно з Указом Президента України від 21 травня 2007 року,  вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму відбувається щороку у третю неділю травня. Національний пам`ятний день жалоби цьогоріч,  2021 року, припадає на 16 травня.Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021