| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2018-01-22, 11:24

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 33 34 »


Нагадуємо, що в музеї історії міста Хмельницького триває історико-документальна виставка  «Буремне Поділля», представлені документи та світлини якої, зібрані Державним архівом Хмельницької області, розповідають про національно-визвольний рух 1917–1932 років на Поділлі.

У День міста для хмельничан співала неймовірна ONUKA.
А це випадковий репортажний кадр нашого папараці з зіркою на фоні рекламного банеру музею історії міста Хмельницького. Ділимося )


27 вересня наші предки, давні слов`яни, відзначали закриття Сварги або Вирію. А ви знали про це? Ні? Давайте ж дізнаємось про одне зі стародавніх вірувань нашого народу в дохристиянські часи.
Вважалося, що цього дня Землю залишає богиня Жива - уособлення плодоносної сили, юності, краси всієї природи і людини - тобто весни, і в свої володіння поступово вступають Мороз і Зима.
 

У телепросторі міста Хмельницького вийшла програма з циклу "Невідомий Проскурів" за участю працівників музею історії міста.


"Історія міста у фактах та фотографіях" - атмосферна виставка на святковій Проскурівській у День міста, що зібрала навколо себе допитливих хмельничан і гостей 586-річного міста-іменинника, аби поділитися з усіма охочими науковими скарбами фондів музею історії міста Хмельницького та здійснити незабутню мандрівку до романтичних часів стародавнього Проскурова, завітавши на селфі до музейної машини часу просто неба. А охочих було чимало!  

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2018