| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Нд, 2018-05-20, 20:19

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 42 43 »
Національна ідентичність нині, як ніколи раніше, – на часі для кожного з нас.  Це почуття нації як єдиного цілого в особі визначних традицій, культури, мови і політики. Про це та багато іншого йтиметься на круглому столі «Символи національної ідентичності».

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в музеї історії міста Хмельницького відкрилася міні-експозиція «Обличчя Свободи», на якій представлено понад 30 оригінальних експонатів.


У музеї історії міста Хмельницького відкрилась виставка військової мініатюри хмельничанина Геннадія Совви «
WW2micro. Друга світова в мініатюрі», на якій представлено 23 авторських міні-діорами з військовою технікою, виконаною у повній канонічній відповідності до оригіналів у масштабі один до тридцяти п’яти, вміщеною у певні макетовані сюжети, автентичні часам Другої світової. Серед сюжетів присутні й ті, що стосуються самого Проскурова (нині Хмельницького), який є рідним містом автора.14 лютого в рамках співпраці музею історії міста Хмельницького з Національною академією державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького для дружньої делегації з Республіки Білорусь працівниця музею історії міста Хмельницького провела атмосферну екскурсію містом.
Представники керівного складу інституту прикордонної служби Республіки Білорусь ознайомились з атмосферними принадами затишного центру міста Хмельницького, зокрема з його пішохідною частиною. 
Білоруські гості також виявили бажання в ході пішохідної екскурсії ознайомитись з експозицією єдиного в Україні музею-студії фотомистецтва, де й зробили на згадку про цей пізнавальний захід колективну світлину. 


Днями в рамках проведення в Хмельницькій гімназії № 2 загальношкільного батьківського уроку як профорієнтаційного заходу для майбутніх цьогорічних випускників до гімназистів навідалась працівниця музею історії міста Вікторія Папонова, яка поділилася з ними тонкощами роботи в історичному музеї, розповіла про свою екзотичну для більшості професію - хранитель фондів музею. 
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2018