| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2017-11-18, 22:10

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 32 33 »


У музеї історії міста Хмельницького 6 жовтня о 16.00 відкриється виставка живопису художньо обдарованої хмельничанки Галини Олійник під символічною назвою «Враження».Нагадуємо, що в музеї історії міста Хмельницького триває історико-документальна виставка  «Буремне Поділля», представлені документи та світлини якої, зібрані Державним архівом Хмельницької області, розповідають про національно-визвольний рух 1917–1932 років на Поділлі.

У День міста для хмельничан співала неймовірна ONUKA.
А це випадковий репортажний кадр нашого папараці з зіркою на фоні рекламного банеру музею історії міста Хмельницького. Ділимося )


27 вересня наші предки, давні слов`яни, відзначали закриття Сварги або Вирію. А ви знали про це? Ні? Давайте ж дізнаємось про одне зі стародавніх вірувань нашого народу в дохристиянські часи.
Вважалося, що цього дня Землю залишає богиня Жива - уособлення плодоносної сили, юності, краси всієї природи і людини - тобто весни, і в свої володіння поступово вступають Мороз і Зима.
 

У телепросторі міста Хмельницького вийшла програма з циклу "Невідомий Проскурів" за участю працівників музею історії міста.


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2017