| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2017-09-25, 09:02

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 28 29 »

Друга світова стала важливою віхою в новітній історії. Вона по-новому висвітлила старі проблеми, змінила розстановку сил у світі, замирила, здавалося б, непримиренних ворогів, навчила цінувати мир понад усе.11 травня музей Проскурівського підпілля спільно з Хмельницьким обласним художнім музеєм провели для учнів 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка квест-вікторину, приурочену 72-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.


З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні завідувач музею Проскурівського підпілля Віта Баранюк взяла участь у проведенні пам’ятного заходу у Хмельницькій загальноосвітній санаторній школі-інтернаті I-III ступенів № 2 для дітей із серцевосудинними захворюваннями та цукровим діабетом.


28 березня в рамках святкування 73-ї річниці визволення міста Хмельницького від нацистських окупантів музей Проскурівського підпілля спільно з Хмельницьким обласним художнім музеєм представили художню виставку «Проскурів звільнено».


З нагоди 73-ї річниці визволення міста Хмельницького від нацистських окупантів 22 березня у музеї Проскурівського підпілля відбувся урок мужності «Проскурів у Другій світовій війні: гіркота втрат і радість звільнення» за участю студентів та викладачів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2017