| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2021-06-19, 15:10

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 43 44 »
ПРОСКУРІВСЬКЕ ІНТЕРВ`Ю ГОЛОВНОГО ОТАМАНА В БЕРЕЗНІ 1919-го.


ЩО СИМОН ПЕТЛЮРА ХОТІВ ПОВІДАТИ СВІТОВІ ПРО УКРАЇНУ
ПРОСКУРІВ У БЕРЕЗНІ 1919-го НА ДЕЯКИЙ ЧАС СТАЄ СТОЛИЦЕЮ УНР. УКРАЇНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА ОТОЧЕНА ВОРОГАМИ І КРИВАВО ВИБОРЮЄ СВОЮ ДЕРЖАВНІСТЬ, СВОБОДУ І ГІДНЕ МІСЦЕ МІЖ НАРОДАМИ СВІТУ. ФЛАГМАН ЦІЄЇ БОРОТЬБИ ГОЛОВНИЙ ОТАМАН СИМОН ПЕТЛЮРА ШУКАЄ ПІДТРИМКИ У СИЛЬНИХ ДЕРЖАВ. ЩОБ ПРИВЕРНУТИ УВАГУ СВІТУ ДО ПРАВЕДНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ БОРОТЬБИ, ОТАМАН ПЕТЛЮРА ДАЄ ІНТЕРВ`Ю ЖУРНАЛІСТАМ НАЙПРЕСТИЖНІШИХ ВИДАНЬ ЄВРОПИ.
ПРО ОБСТАВИНИ ПОЯВИ ЦЬОГО ІНТЕРВ`Ю І ПОДАЛЬШУ ДОЛЮ ПУБЛІКАЦІЇ ЧИТАЙТЕ НА ЦІЙ СТОРІНЦІ І НА САЙТІ МУЗЕЮ ІСТОРІЇ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО.

12 квітня – річниця народження ПЛАСТУ. Традиції Пластового руху на Поділлі
12 квітня 1912 року на подвір`ї Львівської академічної гімназії пластуни вперше заприсяглися на вірність Богові і Україні. Саме тому 12 квітня офіційно вважається днем народження Пласту України.


11-го квітня відзначається Міжнародний день визволення в`язнів нацистських концтаборів. Мало хто знає, що в місті Хмельницькому за період німецької окупації був концтабір.Шталаг 355 – нацистський табір для військовополонених рядового і сержантського складу під час Другої світової війни.


27 березня – Всесвітній день театру. На честь професійного свята та з нагоди 90-ї річниці заснування Хмельницького театру імені М. Старицького музей історії міста Хмельницького пропонує до вашої уваги міні-експозицію зі своїх фондів «Театральні автографи часу».


До 77 річниці вигнання з Проскурова нацистських окупантів
... 1944, березень... Місто було оточене, шляхи відступу ворогу відрізані. За цих умов відтягувати час було небезпечно, тому радянське командування вирішило звільнити Проскурів в ніч на 25 березня. Атакований з усіх боків ворог намагався вирватися з міста. Запеклий бій точився в усіх куточках міста при підтримці артилерії і масованих ударів з повітря. Проскурів звільнили під ранок 25 березня.Очевидцем цієї події став англійський письменник Джеймс Олдрідж, автор «Останнього дюйма» та романів «Дипломат» і «Велика гра».

В музеї історії міста Хмельницького розгорнуто міні-експозицію з власних фондів, присвячену Міжнародному дню ляльок.

21 березня Міжнародний день ляльок. Лялька - одна з найдавніших іграшок людства, її справедливо називають суперіграшкою, оскільки протягом тисячоліть вона не втрачає своєї актуальності.14 березня в Україні відзначають День українського добровольця.


З нагоди 207-ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка на вшанування Великого Кобзаря 9 березня 2021 року хмельничани взяли участь у вуличній культурно-просвітницькій акції «Крокуємо до Шевченка».


Акцію підготували управління культури і туризму Хмельницької міської ради та заклади культури міста, центральна міська бібліотека, музей історії міста Хмельницького, дитячі мистецькі школи.Про засновника Пласту та Січового Стрілецтва Івана Чмолу читайте в нашому історико-біографічному дописі.


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021