| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Нд, 2020-07-05, 19:14

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 69 70 »
Музей історії міста знов розповідатиме вам історію одного з своїх найдивніших експонатів. Сьогодні ви познайомитесь з радянською портативною кінокамерою "ЛОМО-214", що випускалася у 1972-1975 рр.  Таку забавку можна було дістати по дуже великому блату за 145 рублів.Ця лялька, наповнена запашними лікарськими травами,
 є чудовим  оберегом на здоров'я та гарний сон. «Травниця» стежить за тим, щоб хвороба не потрапила в хату: вона і захисниця від злих духів і  добра забавка. Ляльку підвішували в хаті над колискою дитини, ставили біля ліжка хворого, давали грати дітям. Тож як зробити власноруч таку ляльку-оберіг, яка стане чудовим подарунком до Дня Матері, можна детально дізнатися у нашому майстер-класі. 


Онлайн-проєкт музею історії міста Хмельницького MUSEUM_WEB_EX відзначає невеличкий ювілей: сьогодні ми представляємо до Вашої уваги ДЕСЯТИЙ відеоролик з новою яскравою WEB-EXкурсією містом Хмельницьким!Про те, які «нові порядки» почали заводити московські окупанти в Проскурові у квітні 1919 року і чим це обернулося для місцевого населення, читаємо в спогадах очевидців та на сторінках тодішньої преси.Карантин - не привід забувати про особисту гігієну. 
І сьогодні музей історії міста вам нагадає про гоління. 

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020