| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2020-04-06, 11:18

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 60 61 »
Персональна художня виставка цифрового живопису  «…KOKHAN-ART…» дебютна для юної хмельничанки Анастасії Кохан. Саме під таким псевдо – KOKHAN-ART – працює Настя, і саме так підписує свої роботи. 14 лютого – у день усіх закоханих – вона представила на широкий загал серію авторських плакатів на тему найпопулярніших кінематографічних сюжетів сучасності, серед яких улюблені багатьма культовий серіал «Гра Престолів»,  кінострічки «Сяйво» (за Стівеном Кінгом), «Великий Гетсбі» (за Ф.С.Фітцджеральдом), мюзикл «Найвеличніший шоумен», Поттеріана Джоан Роулінг тощо.У науковій дискусії  під інтригуючою назвою «Як останці на березі озера Амадока стали Плоскировом?», що відбулася в музеї історії міста Хмельницького, взяли участь відомі науковці, дослідники, археологи, краєзнавці.

Музей історії міста Хмельницького запрошує усіх бажаючих до участі в дискусії-екскурсі «Як дюна на березі озера Амадока стала Плоскировом», котра відбудеться за адресою вул. Проскурівська, 30 у вівторок, 11 лютого, о 15.00.Музей історії міста Хмельницького долучився до проведення циклу історико-просвітницьких заходів з нагоди 101-ї річниці проголошення Акту злуки та до Дня Соборності України для патріотично налаштованих хмельничан з ексклюзивною історико-філософською лекцією "Українська Соборність і війна ідентичностей" від директора музею Галини Барабаш.
Останнім часом музеї України та світу об'єднує Міжнародний день музейних селфі, який зазвичай припадає на середину січня. Це міжнародна акція в межах проекту Culture Themes. Саме цього дня з'являється ідеальна нагода розповісти світові про милий вашому серцю музей. В Україні така акція проходить уже втретє. Музей історії міста Хмельницького також долучається до цієї акції. Отож,  запрошуємо хмельничан та гостей міста взяти участь у конкурсі на найкраще музейне селфі в єдиному інтерактивному музеї в обласному центрі - музеї історії міста Хмельницького. Найактивніші учасники акції отримають приємні подарунки. Для цього треба зробити селфі на фоні чи поряд з улюбленим експонатом та опублікувати його на своїй сторінці у соцмережах із хештегом #MuseumSelfie. До хештегу треба також додати скорочену назву музею, у нашому разі - uamimh, або, публікуючи світлини в соцмережі, вказати де саме ви були. Інтерактивність музею історії міста Хмельницького, до речі, дозволяє не лише фотографуватися поряд з уподобаними експонатами, а й приміряти їх. До слова, така опція доступна і під час відвідин музею будь-якого іншого часу, а ось отримати подарунок за розміщені в соцмережах музейні селфі можна лише під час акції Museum Selfie Day. Не проґавте чудової нагоди цікаво та корисно розважитися - приємні емоції гарантовані! І ще одна приємна новина: Museum Selfie Day у музеї історії міста Хмельницького триватиме не один день, як в інших музеях, а впродовж чотирьох днів - з 15 по 18 січня! Долучайтеся!


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020