| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2021-01-25, 03:33

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 75 76 »
Музей історії міста Хмельницького впродовж трьох святкових серпневих днів працює для вас, експонуючи на вулиці Проскурівській виставку "Пробудження нації" з серії "100 років боротьби. Українська революція" від УІНП (Українського інституту національної пам'яті). Вільна для огляду виставка складається з 20 інформаційних стендів, розроблених у стилі історико-документальної інфографіки, та експонується 22, 23 та 24 серпня у пішохідній зоні вулиці Проскурівської навпроти музею історії міста Хмельницького. Святкуйте з нами - долучайтеся до огляду виставки, що експонується у Хмельницькому вперше!

Подієвий відеоролик: 


З нагоди відзначення Європейського дня пам'яті жертв сталінізму і нацизму музей історії міста Хмельницького в рамках власного проєкту MUSEUM_WEB_EX представляє до вашої уваги онлайн екскурсію до хмельницького пам'ятника "Ангел Скорботи".


"Щедре літо”. У музеї історії міста запрацювала Мистецька вітальня. Першу присвятили християнському святу Преображення Господнього.
Про це дивіться у відеосюжеті ТРК "Місто".


Музей історії міста Хмельницького запрошує хмельничан і гостей міста на відкриття персональної художньої виставки викладача Хмельницької школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Вадима Піщерського, що відбудеться 21 серпня о 15.00 на вул. Проскурівській, 30.

Музей історії міста Хмельницького презентує міні-виставку до Дня будівельника, що традиційно відзначається у другу неділю серпня.Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021