| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2020-09-28, 01:47

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 73 74 »
Владислава Мельникова - багатогранна творча особистість, яка змалечку закохана в мистецтво. Серед її талантів - вокал, акторська майстерність, малювання. А скільки їх ще попереду в 23-річної хмельничанки, яка невтомно продовжує навчатися, майстерно поєднуючи це з роботою в Хмельницькому ЦНВУМі! Її мрія - синтез опанованих нею мистецтв, власноруч зрежисований і театралізований. Дивіться наш відеосюжет з відкриття першої персональної художньої виставки Влади Мельникової "Життя крізь полотно", яка днями почала експонуватись у музеї історії міста Хмельницького.Для тих, хто не встиг відвідати персональну художню виставку Анастасії Толмачової в МІМХ, - WEB-EXкурсія WEB-EXпозицією музею історії міста Хмельницького "Мій світ, мої мрії", в якій лаконічно і динамічно представлена яскрава творчість юної талановитої хмельничанки.
Україна постійно була своєрідною ареною у боротьбі хижих держав за володарювання над нею. Століттями історію України переписували, знищуючи достовірність, а саму державу та народ намагалися стерти з карти світу. Постійне поневолення українців змушували їх стати на захист своєї держави. А під час II світової війни це стало причиною створення підпільної армії – Української повстанської армії (УПА). Її ще називають армією без держави.


Нинішня WEB-EXкурсія від МІМХ поведе вас на військове кладовище, адже 22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні.

Із року в рік на теренах нашої Батьківщини третьої неділі червня відзначається День медичного працівника. З цієї нагоди в музеї історії міста Хмельницького відкрилась тематична міні-експозиція.

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020