| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Нд, 2019-10-13, 23:19

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 54 55 »

Ми з тобою, солдате України! Під такою назвою 16 травня до Дня Героїв у музеї історії міста Хмельницький відбудеться науково-краєзнавчий круглий стіл, приурочений до 5-ї річниці волонтерської організації ГО «Громадянська Оборона Хмельниччини».
10 травня у музеї  Проскурівського підпілля у співпраці з Хмельницьким обласним художнім музеєм сучасного  українського мистецтва відбулася квест-вікторина для учнів Хмельницької гімназії № 1 ім. В. Красицького та НВО №5, присвячена подіям Другої світової війни та героїці наших днів «Миру бути».Напередодні Дня матері в музеї історії міста Хмельницького відбувся майстер-клас із виготовлення ляльки-круп`янки.

19 квітня колектив музею історії міста Хмельницького став активним учасником відкриття міського туристичного сезону.  Цього  разу хмельничан запросили до участі в загальноміському екскурсійному дні, під час якого було проведено 38 тематичних екскурсій на різних локаціях міста. Вісім з них провели працівники музею історії міста.


У мистецькій залі музею історії міста Хмельницького відкрилася виставка вишиванок та писанок з приватної колекції знаної писанкарки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва, викладача Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Світлани Делікатної.


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2019