| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2020-10-26, 06:51

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 73 74 »


2 червня 2020 р. у Хмельницькому на 81 році пішов з життя заслужений артист України, талановитий актор і викладач Микола Нелюба.У Міжнародний день захисту дітей в музеї історії міста Хмельницького
  відкрилася перша персональна художня виставка випускниці Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга» Анастасії Толмачової під назвою «Мій світ, мої мрії».У День Героїв, 23 травня, музей історії міста Хмельницького розгорнув на вулиці Проскурівській інформативну експозицію банерів "Люди свободи", присвячену Героям України ХХ століття. У День Героїв ми вшановуємо всіх борців за волю України: лицарів Київської русі, козаків, повстанців, українських Січових Стрільців, вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. Власне виставка "Люди свободи" розповідає про українців, які присвятили своє життя боротьбі за Українську державність у ХХ столітті.

У День вишиванки музей історії міста Хмельницького подарував землякам святковий настрій та естетичне задоволення, влаштувавши експозицію українських національних строїв, ляльок-мотанок та тематичних картин просто неба на вулиці Проскурівській.Перехожі різного віку, професій та вподобань, діти і молоді люди, зачаровані багатством кольорів вишиванок, віночків, хусток, крайок, фартухів і прикрас, стишували ходу, щоб на хвильку насолодитися рукотворною красою зі скринь прабабусь, душею згадати свою приналежність до древнього, могутнього, багатого на традиції роду та зробити красиві світлини на пам`ять. 
А тих, хто з якоїсь причини не зміг відвідати виставку, музей чекає у своїх залах на Проскурівській, 30. На вас чекають пізнавальні екскурсії і незабутні враження!

А чи багато ви знаєте про українську вишиванку? Музей історії міста Хмельницького вітає українську спільноту з Днем вишиванки та презентує з цієї нагоди новий яскравий відеоролик, в якому цікаво і доступно розкривається сакральний зміст одного з найважливіших оберегів українців - вишиванки, йдеться про особливості її крою, символіку вишиваних орнаментів, традиції носіння подільського національного строю...


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020