| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2020-01-18, 17:29

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 56 57 »
У музеї історії міста Хмельницького 18 травня зустрілись різні епохи і часи в рамках відзначення Європейської ночі музеїв з нагоди Міжнародного дня музеїв. Точніше сказати – без звичних для нас рамок.

Яскравою сторінкою в історії волонтерського руху, що активно розгорнувся на Хмельниччині з початком російсько-української війни, стала діяльність громадської організації «Громадянська оборона Хмельниччини».18 травня музей історії міста Хмельницького гостинно відкриє двері Європейської ночі музеїв, яка щорічно дивує поціновувачів інтелектуального дозвілля не лише можливістю безкоштовно ознайомитися з музейною експозицією та зробити захоплюючі селфі, а й взяти участь в інтерактивних видовищах та іграх. Отже, Європейська ніч музеїв-2019 у музеї історії міста Хмельницького – це:

Ми з тобою, солдате України! Під такою назвою 16 травня до Дня Героїв у музеї історії міста Хмельницький відбудеться науково-краєзнавчий круглий стіл, приурочений до 5-ї річниці волонтерської організації ГО «Громадянська Оборона Хмельниччини».
10 травня у музеї  Проскурівського підпілля у співпраці з Хмельницьким обласним художнім музеєм сучасного  українського мистецтва відбулася квест-вікторина для учнів Хмельницької гімназії № 1 ім. В. Красицького та НВО №5, присвячена подіям Другої світової війни та героїці наших днів «Миру бути».Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020