Великодні вінки є невід'ємною частиною святкового декору та чудова прикраса для вхідних дверей. Вішаючи його на двері, господарі показують, що це дім, в якому раді гостям і зустрінуть їх з усім привітністю і добротою. Його можна придбати в магазині, але найприємніше здивувати своїх близьких і друзів чудовою прикрасою, створеною своїми руками.
30 квітня мешканці села Масівці мали можливість познайомитись з одним з найцікавіших музеїв міста Хмельницького, який накопичує та зберігає його історію та популяризує її, експонуючи і детально вивчаючи. І для цього масівчанам навіть не довелося їхати до Хмельницького, адже музейники завітали до Центру культури і дозвілля села Масівці старостинського округу з центром в селі Богданівці, а захід відбувся в рамках проєкту управління культури і туризму Хмельницької міської ради «День закладу у старостинських округах».
У рамках проєкту «День закладу у старостинських округах» 25 квітня численна аудиторія школярів Пироговецького ліцею мала можливість отримати наочне уявлення про один з найцікавіших музеїв міста Хмельницького, який накопичує і зберігає його історію та популяризує її, експонуючи і детально вивчаючи.
ЗВЕРШИЛОСЯ! Силами Музею історії міста Хмельницького за сприяння та підтримки УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ побачив світ ілюстрований альбом-біографія на 112 сторінках, присвячений нашому видатному землякові Костеві МІСЕВИЧУ.
«ЕМАЛЬЄРНА ШЕВЧЕНКІАНА ІВАНА ЮРКОВА» - під такою назвою у березневі пам`ятні Тарасові дні пропонуємо нашим віртуальним відвідувачам виставку, у якій представлено «Кобзарі» Тараса Григоровича Шевченка, оздоблені емаллю.
За добу Незалежності єдиний в Україні емальєр, який працює в техніці перетинчастої гарячої емалі, хмельничанин Іван Юрков декорував унікальним емалевим оздобленням понад 100 "Кобзарів" Тараса Шевченка. У нашій WEB-експозиції сьогодні до Вашої уваги деякі з них.
Вранці 5 березня 1950 року українська земля вітала прихід весни, а в селі Білогорщі, що поблизу Львова, впав командир армії безсмертних Роман Шухевич. Він відійшов до свого Творця на 43-ому році, віддавши Батьківщині все своє бурхливе, сповнене боротьби, героїчне життя.