| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Ср, 2020-08-05, 04:32

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 69 70 »
У День Героїв, 23 травня, музей історії міста Хмельницького розгорнув на вулиці Проскурівській інформативну експозицію банерів "Люди свободи", присвячену Героям України ХХ століття. У День Героїв ми вшановуємо всіх борців за волю України: лицарів Київської русі, козаків, повстанців, українських Січових Стрільців, вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. Власне виставка "Люди свободи" розповідає про українців, які присвятили своє життя боротьбі за Українську державність у ХХ столітті.

У День вишиванки музей історії міста Хмельницького подарував землякам святковий настрій та естетичне задоволення, влаштувавши експозицію українських національних строїв, ляльок-мотанок та тематичних картин просто неба на вулиці Проскурівській.Перехожі різного віку, професій та вподобань, діти і молоді люди, зачаровані багатством кольорів вишиванок, віночків, хусток, крайок, фартухів і прикрас, стишували ходу, щоб на хвильку насолодитися рукотворною красою зі скринь прабабусь, душею згадати свою приналежність до древнього, могутнього, багатого на традиції роду та зробити красиві світлини на пам`ять. 
А тих, хто з якоїсь причини не зміг відвідати виставку, музей чекає у своїх залах на Проскурівській, 30. На вас чекають пізнавальні екскурсії і незабутні враження!

А чи багато ви знаєте про українську вишиванку? Музей історії міста Хмельницького вітає українську спільноту з Днем вишиванки та презентує з цієї нагоди новий яскравий відеоролик, в якому цікаво і доступно розкривається сакральний зміст одного з найважливіших оберегів українців - вишиванки, йдеться про особливості її крою, символіку вишиваних орнаментів, традиції носіння подільського національного строю...
Друзі! Музей історії міста Хмельницького оголошує FREE-понеділок! 18 травня - Міжнародний день музеїв, і ми раді сповістити гарну новину: впродовж усього цього дня ВХІД до музею історії міста (Проскурівська,30) та до музею Проскурівського підпілля (Шевченка, 3/1) буде ВІЛЬНИЙ! Якщо ви добре почуваєтесь і не маєте ознак застуди, захопіть з собою гарний настрій та гаджет із можливістю фотографувати, але не забудьте обов'язково одягнути МАСКУ! Чекаємо на вас у понеділок, 18 травня, з 10.00 до 17.00 БЕЗКОШТОВНО!!! Зробіть селфі поруч з одним або кількома експонатами та розмістіть у ФБ з позначкою про відвідини нашого музею - і тадам! - отримайте ПРИЗ!!!

Музей історії міста продовжує розповідати історію своїх найдивніших експонатів. Сьогодні ви познайомитесь з безсмертним тульським примусом  «Рекорд-1» - економічним і ефективним нагрівальним приладом, який працює на освітлювальному гасі. Час безперервного горіння від 3,5 до 5 годин. Цей примус випускався практично без змін весь період існування СРСР.

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020