| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Вт, 2018-02-20, 06:44

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 36 37 »
Хмельничани, а ви знаєте, що День міста насправді ми мали би відзначати саме цими вихідними, а якщо бути точними, то саме сьогодні - 10 лютого?
Чому? Шукайте відповідь на це питання в нашій статті з рубрики "З минулого в сьогодення" - "Стародавній Плоскирів. До витоків писемної історії нашого міста".Минулої п'ятниці, 2 лютого, вперше в 2018 році поновилася гарна традиція, започаткована півтора роки тому. До Хмельницької міської ради на екскурсію завітали школярики: цього разу - п’ятиклашки Хмельницької СЗОШ №21, де вперше найактивніші отримали від гіда-екскурсовода - працівника музею історії міста Хмельницького - не лише сувенірну проскурівську бону, а й ексклюзивне запрошення на безкоштовну віртуальну мандрівку містом з висоти пташиного польоту за допомогою такого сучасного гаджета, як 3d-окуляри.
Останнім тижнем за участю співробітника музею історії міста Хмельницького пройшов цикл лекцій пам`яті Героїв Крут для учнівської молоді міста. 
У Хмельницькій міській раді відбувся дебатний турнір, приурочений 100-річчю битви під Крутами, членами журі якого були запрошені Галина Барабаш - директор музею історії міста Хмельницького, та Олексій Журко - керівник робочої групи при Хмельницькій міській раді з вивчення подій Української революції 1917-1921 років у Проскурові.

Музей історії міста Хмельницького запрошує науковців, краєзнавців, педагогів, студентів та учнівську молодь до участі в круглому столі «Символи національної ідентичності», який приурочується до 100-річчя затвердження Тризуба державним гербом УНР.Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2018