| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2020-02-24, 17:02

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 57 58 »
Останнім часом музеї України та світу об'єднує Міжнародний день музейних селфі, який зазвичай припадає на середину січня. Це міжнародна акція в межах проекту Culture Themes. Саме цього дня з'являється ідеальна нагода розповісти світові про милий вашому серцю музей. В Україні така акція проходить уже втретє. Музей історії міста Хмельницького також долучається до цієї акції. Отож,  запрошуємо хмельничан та гостей міста взяти участь у конкурсі на найкраще музейне селфі в єдиному інтерактивному музеї в обласному центрі - музеї історії міста Хмельницького. Найактивніші учасники акції отримають приємні подарунки. Для цього треба зробити селфі на фоні чи поряд з улюбленим експонатом та опублікувати його на своїй сторінці у соцмережах із хештегом #MuseumSelfie. До хештегу треба також додати скорочену назву музею, у нашому разі - uamimh, або, публікуючи світлини в соцмережі, вказати де саме ви були. Інтерактивність музею історії міста Хмельницького, до речі, дозволяє не лише фотографуватися поряд з уподобаними експонатами, а й приміряти їх. До слова, така опція доступна і під час відвідин музею будь-якого іншого часу, а ось отримати подарунок за розміщені в соцмережах музейні селфі можна лише під час акції Museum Selfie Day. Не проґавте чудової нагоди цікаво та корисно розважитися - приємні емоції гарантовані! І ще одна приємна новина: Museum Selfie Day у музеї історії міста Хмельницького триватиме не один день, як в інших музеях, а впродовж чотирьох днів - з 15 по 18 січня! Долучайтеся!


17 грудня музей історії міста Хмельницького зібрав у своїх стінах шанувальників військової історії, пов'язаної безпосередньо з Проскуровом та теренами нинішньої Хмельниччини, за науково-краєзнавчим круглим столом "Чорні запорожці в Проскурові в період Української революції 1917-1921 рр". Учасники засідання обговорили низку питань з історії формування  та військових дій українських збройних формувань періоду Української революції 1917-1921 років. Гостям заходу також було презентовано останню наукову розробку музейників - новий екскурсійний  маршрут «Проскурів в роки Української революції  1917-1921 років».  Волонтери музею,  активісти товариства збереження історії України МГО «Січ» влаштували військово-історичний флешмоб просто неба з метою привернення уваги пересічних хмельничан до вивченння подій часів буремної доби УНР у Проскурові.


В музеї історії міста Хмельницького відкрилася експозиція київського фотохудожника Олександра Сліпченка «Пам`ятай Майдан», присвячена історії Революції Гідності. У понад ста світлинах, панорамних композиціях представлена історія Майдану від кінця листопада 2013-го до серпня 2014-го… У світлинах через події та особи розкривається повсякдення Майдану. Автор зумів передати дух , настрій, надії, боротьбу, єднання його учасників, українців з усіх куточків держави, яка повстала проти корупції, брехні, кривди горе-керманичів… «Пам`ятай Майдан» – це не лише заклик ретельно вивчати та аналізувати свою історію. Це – ще й засторога будь-якій владі: дотримуватися обіцянок і не лукавити з власним народом.Майдан – у кожного українця всередині, латентно, але живий, готовий будь-якої миті спалахнути новим вогнем… Київський фотохудожник Олександр Сліпченко  зафіксував на світлинах та зафільмував Євромайдан  від перших днів до серпня 2014…  Злети і голгофи Майдану, будівництво барикад і руїна, вирування людської стихії і прояви індивідуальностей, палаючі шини, будівлі, розібрана бруківка, бронежилети і каски, намети, польові кухні  і  польові творчі майстерні , виправа оборонних сотень,  сцена  Майдану і - одухотворені, сповнені надії  юні і зрілі, знайомі і незнайомі обличчя, обличчя, обличчя… Відтворити, як воно було, і вивчити, як і чому все було,  - ось що допомагає здійснити серія фоторобіт, панорамних світлин  Олександра Сліпченка «Пам`ятай Майдан!».


Познайомитися з експозицією та поспілкуватися  на  тему  «Феномен Майдану»  запрошуємо  в музей історії міста Хмельницького, що на Проскурівській, 30, у вівторок, 3 грудня о 15.00. Вхід  вільний.

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020