| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Th, 2022-05-26, 07:38

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Entries archive
« 1 2 3 4 ... 53 54 »
До Дня радіо музей історії міста Хмельницького радо демонструє вам свою колекцію радіоприймачів різних років.
30 квітня в Україні відзначають День прикордонника.Цю дату згідно з указом Президента встановили чотири роки тому 27 квітня – саме цього дня 1918 року під час війни з росією армія УНР встановила на українському кордоні державні символи.26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ, МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ РАДІАЦІЙНИХ АВАРІЙ ТА КАТАСТРОФ.У цей день у 1986 р. на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів, найбільшу техногенну катастрофу в історії людства. Ця катастрофа вважається найбільшою техногенною аварією за всю історію ядерної енергетики - як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.


182 РОКИ ТОМУ, 26 КВІТНЯ 1840 РОКУ, У ПЕТЕРБУРЗІ ВИЙШЛО ПЕРШЕ ВИДАННЯ «КОБЗАРЯ» ТАРАСА ШЕВЧЕНКА. ТАРАСОВІ ГРИГОРОВИЧУ НА ТОЙ ЧАС ВИПОВНИЛОСЯ 26 РОКІВ.


Великодня листівка 2022-го...


Запам`ятаймо! Збережімо!

Повстанська великодня листівка ХХ століття. Нині актуальна як ніколи!Христос Воскрес - Воскресне Україна! Більше п’ятдесяти років минуло відтоді, як Всесвітньою федерацією поріднених міст ухвалено відзначати кожну останню неділю квітня як Всесвітній день поріднених міст.Саме з цього приводу музей історії міста презентує міні-експозицію з власних фондів, що ілюструють дружні зв’язки з 13-ма порідненими містами.

НИНІ ВІДЗНАЧАЄМО 105-ТУ РІЧНИЦЮ ВІД СТВОРЕННЯ ВІЛЬНОГО КОЗАЦТВА – ПЕРШОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ ВІДРОДЖЕНОЇ УНР.


В березні-квітні 1917 року в Україні виникли перші загони Вільного козацтва — територіальні національні добровільні військово-міліційні формування для охорони правопорядку.

Великдень – це головна подія церковного року для всіх християн, незалежно від дати святкування. Свято символізує перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.Музей історії міста Хмельницького продовжує традицію мистецьких зустрічей і в переддень Великодня запросив хмельничан та гостей обласного центру на відкриття художньої виставки «Молитва за Україну».

105 РОКІВ ТОМУ, 18 КВІТНЯ 1917 РОКУ, В ПРОСКУРОВІ ЗАСНУВАЛИ ТОВАРИСТВО «ПРОСВІТА».Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2022