| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2020-10-26, 06:50

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 73 74 »
Днями музей історії міста Хмельницького започаткував новий формат заходів - мистецьку вітальню, яку цього разу музейники і митці ГО "Хранителі спадщини" присвятили Преображенню Господньому, або, як називають це свято в народі, - Яблучному Спасу. Захід відбувся на завершення персональної художньої виставки "Гармонія Всесвіту" хмельничанки Ірини Стасюк - обдарованої вихованки відомого хмельницького художника Радимира Міляра.


Музей історії міста Хмельницького впродовж трьох святкових серпневих днів працює для вас, експонуючи на вулиці Проскурівській виставку "Пробудження нації" з серії "100 років боротьби. Українська революція" від УІНП (Українського інституту національної пам'яті). Вільна для огляду виставка складається з 20 інформаційних стендів, розроблених у стилі історико-документальної інфографіки, та експонується 22, 23 та 24 серпня у пішохідній зоні вулиці Проскурівської навпроти музею історії міста Хмельницького. Святкуйте з нами - долучайтеся до огляду виставки, що експонується у Хмельницькому вперше!

Подієвий відеоролик: 


З нагоди відзначення Європейського дня пам'яті жертв сталінізму і нацизму музей історії міста Хмельницького в рамках власного проєкту MUSEUM_WEB_EX представляє до вашої уваги онлайн екскурсію до хмельницького пам'ятника "Ангел Скорботи".


"Щедре літо”. У музеї історії міста запрацювала Мистецька вітальня. Першу присвятили християнському святу Преображення Господнього.
Про це дивіться у відеосюжеті ТРК "Місто".


Музей історії міста Хмельницького запрошує хмельничан і гостей міста на відкриття персональної художньої виставки викладача Хмельницької школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Вадима Піщерського, що відбудеться 21 серпня о 15.00 на вул. Проскурівській, 30.

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020