| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2023-09-23, 13:41

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 63 64 »


28 липня 2023 року відзначаємо День Української Державності вдруге за історію. День Української Державності започатковано згідно з указом Президента України від 24 серпня 2021 року, тоді ж датою свята визначили 28 липня. Дату вибрали невипадково: саме цього числа в Україні відзначають ще одне велике свято - День хрещення Русі.

До 82-річниці окупації Проскурова (Хмельницького), 8 липня 1941 р.
...Практично в кожній установі Проскурова діє осередок ОУН(м), найпотужніша організація утворилася в редакції газети «Український голос». Перше число цього часопису міста Проскурова та окружної управи виходить до українського читача 30 вересня 1941 р.

Сьогодні музей історії міста Хмельницького пропонує вам зробити разом з дітьми обрядову ляльку – купавку.Щорічно 1 липня з 1995 року відзначається День архітектури України. В цей день ми згадаємо ще одну втрачену пам'ятку нашого міста, про існування якої нам нагадують тільки декілька фотографій, що збереглися. Ще на початку 1970-х уздовж Володимирської (тоді ще вулиці ім. Кірова) краєм нинішнього скверу ім. Шевченко стояв довгий одноповерховий будинок. Побудований у другій половині XIX століття він мав статус так званого "міського будинку" - тут розміщувалися міська Дума та Управа, міська пожежна команда, а з 1901 року - ще й міська бібліотека.БО ПЛАЧ НЕ ДАВ СВОБОДИ ЩЕ НІКОМУ,
А ХТО БОРЕЦЬ – ТОЙ ЗДОБУВАЄ СВІТ!
30 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ – 116-ТА РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНCЬКОЇ ВИЗВОЛЬНОЇ БОРОТЬБИ РОМАНА ШУХЕВИЧАДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ – ЦЕ ОДНЕ З НАЙБІЛЬШ ЗНАЧУЩИХ СВЯТ НАШОЇ КРАЇНИ З ТОЧКИ ЗОРУ ПРОЦЕСУ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ. 
Сьогодні цей день особливо важливий для нас, у час, коли Україна бореться за свою державність у кривавій війні з російським агресором.У мистецькій залі музею історії міста Хмельницького на численні прохання поціновувачів живопису музейники влаштували творчу зустріч з династією хмельницьких художників – батька і сина Мілярів, завдячуючи неабиякому мистецькому та педагогічному талантам яких у місті зростає нова плеяда обдарованих митців.Музей історії міста Хмельницького спільно з Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради та комунальною установою «Молодіжний центр» взяв участь у проведенні для учнів 8-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької міської територіальної громади захоплюючої квест-гри «Слідами героїв».


На численні прохання наших друзів та підписників влаштовуємо творчу зустріч з митцями двох художніх студій, живописні роботи яких наразі експонуються в музеї історії міста Хмельницького!"РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКА ВІЙНА - ВІЙНА ІДЕНТИЧНОСТЕЙ" - під такою назвою в музеї історії міста Хмельницького 24 травня 2023 року відбулася авторська лекція директора музею Галини Барабаш в рамках просвітницького заходу - уроку історії, присвяченому Дню Героїв України.

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2023