| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2018-09-22, 23:32

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 44 45 »


Музей історії міста Хмельницького запрошує хмельничан та гостей міста поринути в самобутню мальовничу автентику подільської хати, перенесену на папір художніх робіт, об’єднаних у колективну виставку «Райські мелодії подільського візерунку».

Напередодні Дня Героїв у Хмельницькому відбувся історичний квест з історії міста та подій Української революції 1917-1921 років для десятикласників міста.Шановні колеги-музейники, волонтери та друзі нашого музею!
Прийміть щирі вітання з нашим професійним святом - Міжнародним днем музеїв!
Творчого запалу та наснаги в досягненні найвищих щабелів цього надзвичайно потрібного суспільству фаху, а для здійснення наміченого - найкращих фінансових партнерів та спонсорів, активних меценатів та ще більше щирих і спритних волонтерів! 


16 травня мистецька зала музею історії міста Хмельницького ледь вмістила всіх присутніх на презентації унікальної події, аналогів якої ще не представлялося в місті, – спільного мистецького українсько-білоруського проекту "Білоруси з Україною в серці".За гарною традицією другої неділі травня в Україні віншують матерів. До українського національного дійства у сквері імені Шевченка долучилися й музейники, які влаштували в тематичному павільйоні "Колиска роду - українська хата" не лише гідне обрамлення для виступу дитячих колективів шкіл мистецтв та музичних шкіл міста, а й привабливу селфізону.Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2018