| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2021-01-25, 03:32

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 75 76 »
День Гідності та Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.17 листопада минає 130 років від дня народження нашого славного земляка Костя Місевича.Його недовге, але насичене подіями життя було сповнене трагізму і боротьби та, водночас, - осяяне яскравими моментами перемог, яких він досягав силою свого незламного духу, гарячого серця, творчого пориву, часом – надлюдськими фізичними зусиллями, якими керувала його залізна воля.

Сьогодні, 13 листопада 2020 року, відзначає свій 80-річний ювілей кінотеатр імені Т. Г. Шевченка.
На тематичній міні-виставці в музеї історії міста Хмельницького представлено експонати з фондів музею: фотоальбоми, які розповідають історію кінотеатру та про творчі зустрічі видатних кіноакторів з хмельничанами, афіши кінофестивалей та гучних прем’єр минулих років.День української писемності та мови щороку відзначається в Україні 9 листопада. Цей день своїм Указом 9 листопада 1997 року встановив президент Леонід Кучма і приурочив його до дня пам’яті преподобного Нестора-літописця. Все начебто чудово, але чимало науковців стверджують, що Нестор-літописець був зачинателем української писемності. Чи так це насправді?

З нагоди відзначення Дня захисника України 14 жовтня музей історії міста Хмельницького розгорнув на вулиці Проскурівській виїзну інформативну експозицію «Шляхами звитяг. Українське військо: 1917-1921 рр.».Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021