| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Ср, 2019-01-16, 08:37

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 47 48 »

Україна і світ поминають 85-ті роковини Голодомору-геноциду в Україні 1932-1933 років.

Торік Національні заходи до 84-х роковин геноциду українців відбувалися під гаслом «Голодомор – це помста за свободу, помста за революцію». Цьогоріч на сайті Українського Інституту національної пам`яті запропоновані гасла: «Ми пам`ятаємо! Ми – сильні!» – для України, «Україна пам`ятає! Світ визнає!» – для світу.


Вшанування загиблих під час геноциду 1932-1933 років офіційно розпочалися в державі та світі з 1 вересня 2018 року, символічно, за 85 днів до Дня пам`яті жертв Голодомору, який цьогоріч відзначається 24 листопада. На всіх континентах світу люди різних національностей долучаються до Міжнародної акції на спомин жертв Голодомору «Запалімо свічку пам`яті!»У музеї історії міста Хмельницького відкрилась художня виставка Ніла Хасевича, який по праву вважається художником криївок УПА.Цьогоріч, 17 листопада, виповнюється 128 років від дня народження відомого подолянина, члена Української Центральної Ради, знаного культурного діяча, просвітянина, надрайонного провідника ОУН-УПА, засновника школи кобзарського мистецтва та товариства пасічників у Західній Україні Костянтина Федоровича Місевича.

В час осінніх канікул прийшовся до смаку дітлашні з села Вільховець Новоушицького району новий туристичний маршрут від музею історії міста Хмельницького. Маршрут із загадковою назвою Мазурленд на всі сто занурив маленьких туристів у казкову атмосферу.
У рамках відзначення 74-ої річниці визволення України від нацистських окупантів музеєм Проскурівського підпілля проведено ряд заходів у культурно-освітніх закладах міста.


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2019