| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2018-03-24, 14:49

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 39 40 »
Дорогі наші школярики! Нудитесь на карантині?
Якщо занедужали - одужуйте якнайшвидше! А от якщо ваш імунітет дозволяє щось більш цікаве за власний телевізор, смартфон чи ноутбук - тоді хутчіш збирайтеся і приходьте до музею історії міста Хмельницького.
Саме так зробили діти, які нещодавно побували в музеї, та ще й яким гуртом! 
Ми щиро радіємо кожному відвідувачу. Та аж як приємно зустріти серед них наших друзів з Фейсбуку. )
Днями, до прикладу, до нас разом з сином завітав Сергій Сікора (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000992276783) - прихильник сторінки музею у соцмережі Фейсбук.Національна ідентичність нині, як ніколи раніше, – на часі для кожного з нас.  Це почуття нації як єдиного цілого в особі визначних традицій, культури, мови і політики. Про це та багато іншого йтиметься на круглому столі «Символи національної ідентичності».

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в музеї історії міста Хмельницького відкрилася міні-експозиція «Обличчя Свободи», на якій представлено понад 30 оригінальних експонатів.


У музеї історії міста Хмельницького відкрилась виставка військової мініатюри хмельничанина Геннадія Совви «
WW2micro. Друга світова в мініатюрі», на якій представлено 23 авторських міні-діорами з військовою технікою, виконаною у повній канонічній відповідності до оригіналів у масштабі один до тридцяти п’яти, вміщеною у певні макетовані сюжети, автентичні часам Другої світової. Серед сюжетів присутні й ті, що стосуються самого Проскурова (нині Хмельницького), який є рідним містом автора.

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2018