| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2018-01-22, 11:20

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 33 34 »
У 2017 році виповнилося 100 років від початку Української революції 1917–1921 років – одного з найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу у ХХ столітті. З цієї нагоди у Хмельницькому відбулася краєзнавча науково-практична конференція «Проскурів періоду Української революції 1917-1921 років». Організаторами конференції виступили Хмельницька міська рада, управління культури і туризму та департамент освіти та науки міської ради. Участь у науковому форумі взяли науковці, історики, краєзнавці міста, студенти вищих навчальних закладів.


Відтепер фасад хмельницького залізничного вокзалу прикрашає меморіальна дошка видатному українському історику, громадському та політичному діячеві Михайлу Грушевському. Приурочена подія відзначенню 100-ліття Української революції.


З нагоди 73-ї річниці визволення України від нацистських окупантів музей Проскурівського підпілля провів музейний урок-лекцію для учнів 11 класу ЗОШ № 12 міста Хмельницького.


 
У неділю, 15 жовтня в музеї історії міста Хмельницького пройшов фестиваль "Лицарський хрест", попередньо анонсований на прес-конференції для представників мас-медіа.А ви знали, що Покров прийнято відзначати на теренах України з давніх давен?

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2018