| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Fr, 2022-07-01, 07:26

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Entries archive
« 1 2 3 4 5 ... 53 54 »
НИНІ ВІДЗНАЧАЄМО 105-ТУ РІЧНИЦЮ ВІД СТВОРЕННЯ ВІЛЬНОГО КОЗАЦТВА – ПЕРШОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ ВІДРОДЖЕНОЇ УНР.


В березні-квітні 1917 року в Україні виникли перші загони Вільного козацтва — територіальні національні добровільні військово-міліційні формування для охорони правопорядку.

Великдень – це головна подія церковного року для всіх християн, незалежно від дати святкування. Свято символізує перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.Музей історії міста Хмельницького продовжує традицію мистецьких зустрічей і в переддень Великодня запросив хмельничан та гостей обласного центру на відкриття художньої виставки «Молитва за Україну».

105 РОКІВ ТОМУ, 18 КВІТНЯ 1917 РОКУ, В ПРОСКУРОВІ ЗАСНУВАЛИ ТОВАРИСТВО «ПРОСВІТА».Працівники музею історії міста Хмельницького взяли участь у загальноміській весняній толоці в рамках місячника благоустрою, який розпочався в обласному центрі 1 квітня.

11 квітня в усьому світі відзначають пам’ятну дату — Міжнародний день визволення в’язнів концтаборів (International Day of Fascist Concentration Camps Prisoners Liberation). Вона встановлена в пам’ять про повстання в’язнів концтабору Бухенвальд, яке відбулося 11 квітня 1945 року. Повсталі зуміли зібрати саморобний радіопередавач і зв’язатися з командуванням 3-ї армії союзників генерала Паттона.


5 квітня 1710 р. на зборах козацького містечка Тягина (нині Бендери) на березі річки Дністер була прийнята перша Конституція Пилипа Орлика, і тим започаткований процес творення Конституції в Україні.

І ми, музейники, долучилися до збору коштів для наших ЗАХИСНИКІВ.

«Не вбивай Україну своєю байдужістю до всенародних інтересів»
Микола Міхновський
31 березня 1873 року народився Микола Міхновський, ідеолог самостійництва.Музей історії міста Хмельницького пропонує благодійні безкоштовні екскурсії залами музею для внутрішньо переміщених осіб кожної середи.

Музей історії міста Хмельницького працює в звичному режимі і традиційно приймає відвідувачів, зацікавлює інтерактивом, пізнавальною історією рідного краю та України. Гостя з Києва, вимушена переселенка пані Алла Дурдас, тимчасово проживаючи у Хмельницькому, знайомиться з культурними родзинками обласного центру.Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2022