| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2023-09-23, 13:41

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 63 64 »


"Їхня боротьба - наша незалежність" - під такою назвою в музеї історії міста Хмельницького відбувся урок історії, присвячений Дню Героїв України.Сьогодні, 23 травня 2023 року, – 454-й день спротиву повномасштабній російсько-рашистській агресії у священній для українців визвольній війні, яка триває з 20 лютого 2014 року.18 травня в музеї історії міста Хмельницького з нагоди Міжнародного дня музеїв у рамках  мистецького проєкту ГО "Хранителі спрадщини" відкрилась унікальна колективна експозиція портретного живопису "Образи та постаті". Щороку, у третій четвер травня, в Україні відзначається одне з найкрасивіших свят — свято національного українського одягу День вишиванки.Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Втім, мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, і йдуть у ній на роботу, в університет чи до школи. У 2023 році День вишиванки припадає на 18 травня.


(Продовження)
З відновленням Української державності під час Визвольних змагань 1917-1921 років відбувалося становлення національних Збройних сил України.  Істотну роль в бойових діях, які провадила Армія УНР проти численних ворогів  у 1917–1920 рр., відігравали українські військово-повітряні сили. Історія Повітряного флоту Українських Визвольних змагань тісно пов'язана з Проскуровом.


З відновленням Української державності під час Визвольних змагань 1917-1921 років відбувалося становлення національних Збройних сил України.  Істотну роль в бойових діях, які провадила Армія УНР проти численних ворогів  у 1917–1920 рр., відігравали українські військово-повітряні сили. Історія Повітряного флоту Українських Визвольних змагань тісно пов'язана з Проскуровом.18 травня о 15.00 з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв зала мистецтв музею історії міста Хмельницького гостинно відчинить двері для всіх, хто цікавиться не лише мистецтвом, а й бажає підвищити рівень власної ерудованості. Ви потрапите на мистецький проєкт «Синтез мистецтв. Образи і постаті», проілюстрований колективною експозицією портретного живопису, що є результатом давньої та плідної співдружності двох хмельницьких художніх студій – «Відродження» під керівництвом Радимира Міляра та Тетяни Чигрин, та «Рефлекторний взаємозв’язок», якою керує Едвард Міляр. Проєкт «Синтез мистецтв» активно розвивається та мистецьки еволюціонує понад десять років завдяки успішній творчій насназі громадської організації «Хранителі спадщини». Цього року «Хранителі спадщини» надихнулися темою ролі особистості в історії, і, поєднавши просвітницький напрямок своєї діяльності, спромоглися втілити цю ідею також і у власних творах образотворчого мистецтва. 
  ЦЬОГОРІЧ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ МАТЕРІ 14 ТРАВНЯ
Вже дев`ятий рік поспіль свято Матері в Україні обпалене і затьмарене війною.
Та Україна – Свята Мати Героїв – непереможна твердиня духу і звитяжної слави - знаходить в собі могутню силу і волю жити, боротися й відроджуватися заради майбутнього.Цьогоріч Україна вперше за двадцять років долучиться до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті.

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2023