| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Нд, 2019-07-21, 01:00

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 52 53 »
19 квітня колектив музею історії міста Хмельницького став активним учасником відкриття міського туристичного сезону.  Цього  разу хмельничан запросили до участі в загальноміському екскурсійному дні, під час якого було проведено 38 тематичних екскурсій на різних локаціях міста. Вісім з них провели працівники музею історії міста.


У мистецькій залі музею історії міста Хмельницького відкрилася виставка вишиванок та писанок з приватної колекції знаної писанкарки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва, викладача Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Світлани Делікатної.


З глибин вікових традицій – під такою назвою в музеї історії міста Хмельницького відкривається експозиція, присвячена сакральним українським мистецтвам вишивання та писанкарства.У Міжнародний день визволення в`язнів фашистських концтаборів, 11 квітня, в обласному центрі вшанували пам`ять жертв окупаційного гітлерівського режиму. До скорботного мітингу та поминальної панахиди, що відбулися в мікрорайоні Ракове, на території 19-ї ракетної бригади, де у 1942-1943 роках  містився табір суворого режиму для військовополонених Шталаг-355, долучилися і представники наукового колективу музею історії міста Хмельницького. До Меморіалу пам`яті жертв гітлерівських окупантів поклали квіти представники обласної та міської влади, колишні в`язні фашистських концтаборів, ветерани війни, військовослужбовці, громадськість міста та області. Поминальну панахиду за жертвами нацистських концтаборів провів благочинний міста Хмельницького Хмельницької єпархії Православної церкви України митрофорний протоієрей Ярослав Рібий. Пам`ять страдників вшанували хвилиною мовчання.Днями мистецька зала музею історії міста Хмельницького приймала літературну громаду міста з презентацією другого тому альманаху Хмельницької міської літературної спілки «Поділля» з присвятою до 25-річчя її заснування.Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2019