| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Ср, 2020-12-02, 12:05

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 75 76 »
На пішохідну екскурсію від музею історії міста Хмельницького напередодні Дня міста завітали третьокласники НВО № 1. Малята дізнались багато цікавого з історії рідного міста в адаптованій для їхнього віку формі.

22 вересня відзначають День партизанської слави України. У музеї Проскурівського підпілля до цієї пам’ятної дати відбувся квест «Партизанська розвідка», на який завітали студенти Хмельницького політехнічного коледжу національного університету "Львівська політехніка".Днями мистецька зала музею історії міста Хмельницького знову приймала гостей з приводу відкриття художнього вернісажу в продовження проєкту "Нові імена". Цього разу під час презентації своєї першої персональної виставки абстрактного живопису "Мистецтво без меж" молодий хмельницький художник, викладач ХДШО та ДПМ Вадим Піщерський дивував присутніх майстерністю малювання наживо без використання звичних для образотворчого мистецтва інструментів - без пензля або мастихіна, самими лише руками наносивши фарбу на полотно та вишукуючи гармонію фактур у певному ритмі кольорів. До процесу експериментального живопису з цікавістю долучились і присутні. Про захоплюючий майстер-клас та, власне, про самого художника і його творчість дивіться у відеосюжеті від музею історії міста Хмельницького.


Днями музей історії міста Хмельницького започаткував новий формат заходів - мистецьку вітальню, яку цього разу музейники і митці ГО "Хранителі спадщини" присвятили Преображенню Господньому, або, як називають це свято в народі, - Яблучному Спасу. Захід відбувся на завершення персональної художньої виставки "Гармонія Всесвіту" хмельничанки Ірини Стасюк - обдарованої вихованки відомого хмельницького художника Радимира Міляра.


Музей історії міста Хмельницького впродовж трьох святкових серпневих днів працює для вас, експонуючи на вулиці Проскурівській виставку "Пробудження нації" з серії "100 років боротьби. Українська революція" від УІНП (Українського інституту національної пам'яті). Вільна для огляду виставка складається з 20 інформаційних стендів, розроблених у стилі історико-документальної інфографіки, та експонується 22, 23 та 24 серпня у пішохідній зоні вулиці Проскурівської навпроти музею історії міста Хмельницького. Святкуйте з нами - долучайтеся до огляду виставки, що експонується у Хмельницькому вперше!

Подієвий відеоролик: 


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020