| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Чт, 2021-03-04, 02:43

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 77 78 »


Е
фективним механізмом пограбування населення в часи Голодомору була торговельна мережа магазинів «Торгзін», яка починалася з так званої торгівлі з іноземцями, що й обумовило відповідну абревіатуру назви. Саме установам цієї злочинної організації більшовики доручили виконувати спеціальне завдання – в обмін на продукти харчування максимально витягти з населення всі наявні запаси побутового золота, срібла, діамантів, антикваріату, іноземної валюти та прибрати до рук всі перекази з-за кордону, надіслані для врятування голодуючих родичів.Хлібозаготівельні плани (1928-1933 рр.) стали непомірним тягарем для українського села. Закони, постанови, циркуляри передбачали лише силове вирішення проблем. Масові обшуки, накладання натуральних та грошових штрафів, позбавлення присадибних ділянок, занесення на «чорні дошки», тиск з боку карних органів, побиття, приниження селян місцевими горе-керівниками, додаткова заготівля хліба у 1932 році, формування насіннєвого фонду, до якого конфісковували власне зерно хліборобів, - все це призвело до жахливого Голодомору 1932-1933 рр.
День пам'яті жертв голодоморів ‒ щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно 
цього дня громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.


День Гідності та Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.17 листопада минає 130 років від дня народження нашого славного земляка Костя Місевича.Його недовге, але насичене подіями життя було сповнене трагізму і боротьби та, водночас, - осяяне яскравими моментами перемог, яких він досягав силою свого незламного духу, гарячого серця, творчого пориву, часом – надлюдськими фізичними зусиллями, якими керувала його залізна воля.

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021