Щороку 27 січня відзначаютьМіжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця дата знаменуєрічницюзвільненнявіднацистівконцентраційного табору Аушвіц-Біркенаурадянськимивійськамиу1945 році. З нагоди вшанування пам’яті жертв Голокосту в музеї Проскурівського підпілля розпочала роботу міні-експозиція «Жахіття Голокосту на Поділлі. Наш біль –наша пам’ять», у яку увійшли фото- та друковані матеріали із історії цих подій на території Поділля.
У музеї Проскурівського підпілля вшанувалипам'ятьвідважноїпідпільниці, учасниці Проскурівської окружної підпільно-партизанської організації Ченаш Марії Миколаївни.
«Творчість без меж» – саме так назвала свою персональну виставку в музеї історії міста Хмельницького художниця та народна майстриня з Городка пані Олена Марчук.
З метою вшанування подвигу партизан і
підпільників20 вересня у музеї Проскурівського підпілля відбувся урок мужності «Незламнийфронтвідвагийдоблесті», присвячений Дню партизанської слави.
У «Спогади дитинства» – а саме так називається нова виставка в музеї історії міста Хмельницького – запросили з 18 травня до 18 червня своїх гостей майстри народної художньої студії «Рукотвори» та члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
Символічно, що саме 9 травня – у День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – в музеї історії міста Хмельницького відкрилась пересувна виставка світлин з передової антитерористичної операції на Сході України під назвою «Легіон Свободи». На фото зображені бійці батальйону «Січ», добровольці та бійці регулярних частин. Виставку планують згодом повезти і в інші міста Хмельницької області.