| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2021-04-17, 10:52

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 55 56 57 58 59 ... 80 81 »

З нагоди 73-ї річниці визволення міста Хмельницького від нацистських окупантів 22 березня у музеї Проскурівського підпілля відбувся урок мужності «Проскурів у Другій світовій війні: гіркота втрат і радість звільнення» за участю студентів та викладачів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.


Під такою назвою в музеї історії міста Хмельницького розгорнуто виставку декоративно-прикладного мистецтва народних майстрів Семена Тлустого, Галини Шумило-Тлустої, Федора Струсевича та Людмили Слободчикової.


Третього березня відзначається Всесвітній день письменника. Захотілося розповісти допитливим читачам про одного з фактично невідомих хмельничанам письменників, яким довелося народитися в Проскурові та судилося здобувати літературну славу поза межами рідної землі – на чужині, в еміграції. До того ж це письменники непересічні, знані у всесвітній спільноті поціновувачів друкованого слова та відзначені престижними преміями і нагородами. Сьогодні ви дізнаєтеся про уродженця Проскурова Альберто Герчунофф.
Втретє 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Події останніх місяців 2013 та початку 2014 року перетворилися на справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася приспана роками національна свідомість українців. Під час Революції Гідності понад сотня людей загинула від куль, побиття або відійшла у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Майдану, Небесною Сотнею, Воїнами Світла. Їх вчинки не будуть забуті ніколи. Країна змінилася. Настала нова історична віха.


17 лютого в музеї історії міста Хмельницького відбулася презентація персональної фотовиставки «Майдан. Історія протесту» Сергія Аніськова. Захід зібрав чимало відвідувачів, серед яких були присутні і представники міської влади, і міського управління культури і туризму, і учасники подій, і юне покоління.

Виставка приурочена до Дня Героїв Небесної Сотні та розповідає про події 2013-2014 років, пов’язані з народними протестами на Майдані Незалежності в місті Хмельницькому. Цього дня присутні мали нагоду всі разом згадати, як це відбувалось у нашому місті.


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021