| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2021-04-17, 11:03

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 56 57 58 59 60 ... 80 81 »

Запрошуємо хмельничан і гостей міста на відкриття персональної фотовиставки Сергія Аніськова «Майдан. Історія протесту», яке відбудеться 17 лютого 2017 р. о 16:00 у музеї історії міста Хмельницького, що на вулиці Проскурівській, 30.


Фотовиставка висвітлює події Революції гідності: як це відбувалося в державі, як це було у Хмельницькому та столиці.


Помилкові кроки української влади доби Директорії та армії УНР... Скільки їх було...
Один з найкривавіших єврейських погромів стався в Проскурові майже сто років тому – далекого засніженого 15 лютого 1919 року в єврейських кварталах міста...


А ви можете уявити собі місто Хмельницький «ідеальним містом», містом-твердинею? Важко? Однак у далекі часи Середньовіччя нашому Плоскирову довелося стати саме таким – «Urbs Munita» (лат. – місто з укріпленнями, твердиня). Звісно, що риси так званого ідеального міста були набуті не одразу, а з часом, та все ідеальне має свій початок, розвиток і, на жаль, занепад… Не став винятком і Плоскирів. Інтригує? Аби дізнатись маловідомі історичні факти про місто, до якого ми не просто звикли, а впевнені, що нам відомо про нього все, чи майже все, ми розпочинаємо цикл статей про стародавній Плоскирів, його мешканців, власників та його маловідомі історичні трансформації з невеличкого села в успішний центр одного з регіонів України.

1 лютого відбулось розширене засідання науково-методичної ради музею історії міста Хмельницького, на яке були запрошені представники військових частин, що дислокуються в місті, з метою обговорення провадження «Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території м. Хмельницького на 2017 рік».


Музей історії міста Хмельницького також долучився до міжнародної музейної акції.
Детальніше про це дивіться в телесюжеті телеканалу ТВ 7+.


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021