| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Чт, 2021-03-04, 02:18

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 53 54 55 56 57 ... 77 78 »


1 лютого відбулось розширене засідання науково-методичної ради музею історії міста Хмельницького, на яке були запрошені представники військових частин, що дислокуються в місті, з метою обговорення провадження «Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території м. Хмельницького на 2017 рік».


Музей історії міста Хмельницького також долучився до міжнародної музейної акції.
Детальніше про це дивіться в телесюжеті телеканалу ТВ 7+.Щороку 27 січня відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця дата знаменує річницю звільнення від нацистів концентраційного табору Аушвіц-Біркенау радянськими військамиу 1945 році. З нагоди вшанування пам’яті жертв Голокосту в музеї Проскурівського підпілля розпочала роботу міні-експозиція «Жахіття Голокосту на Поділлі. Наш біль – наша пам’ять», у яку увійшли фото- та друковані матеріали із історії цих подій на території Поділля.У музеї Проскурівського підпілля вшанували пам'ять відважної підпільниці, учасниці Проскурівської окружної підпільно-партизанської організації Ченаш Марії Миколаївни.

«Творчість без меж» – саме так назвала свою персональну виставку в музеї історії міста Хмельницького художниця та народна майстриня з Городка пані Олена Марчук.

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021