| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Вт, 2018-12-11, 18:54

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2018 » Березень » 28 » Зазирнути у «Казковий світ кераміки руками дітей» запрошує музей історії міста Хмельницького
14:17
Зазирнути у «Казковий світ кераміки руками дітей» запрошує музей історії міста Хмельницького

Запрошуємо хмельничан і гостей міста на відкриття художньої виставки «Казковий світ кераміки руками дітей», яке відбудеться 30 березня об 11.30 в мистецькій залі музею історії міста Хмельницького.

На виставці експонуватиметься понад 200 робіт авторства більш як ста вихованців Людмили Тершівської – викладача кераміки та скульптури Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Серед представленого різнобарвного розмаїття дитячого творчого доробку – рельєфи та кругла скульптура, посуд ручного ліплення.

Роботи об’єднані обраним для їхнього виконання матеріалом, в якому людство споконвік вбачало не лише будівельне та утилітарне призначення, а й закладені в ньому безмежні мистецькі можливості, – глиною. А ось різняться представлені експонати не лише оригінальністю форми, а й нескінченністю дитячої фантазії та невичерпністю змальованих сюжетів, що, безсумнівно, буде цікаво не лише пересічному відвідувачу вернісажу, а й вибагливому поціновувачу прекрасного.


Ласкаво просимо!

Переглядів: 127 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2018