| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2020-09-28, 03:36

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 51 52 53 54 55 ... 73 74 »
У «Спогади дитинства» – а саме так називається нова виставка в музеї історії міста Хмельницького – запросили з 18 травня до 18 червня своїх гостей майстри народної художньої студії «Рукотвори» та члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України.  Символічно, що саме 9 травня – у День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – в музеї історії міста Хмельницького відкрилась пересувна виставка світлин з передової  антитерористичної операції на Сході України під назвою «Легіон Свободи». На фото зображені бійці батальйону «Січ», добровольці та бійці регулярних частин. Виставку планують згодом повезти і в інші міста Хмельницької області. 

Під такою символічною назвою напередодні відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у музеї Проскурівського підпілля відбувся урок мужності для  учнів шостих класів навчально-виховного комплексу № 10 міста Хмельницького. 

Багато хто з нас, щойно відзначивши Великдень, ще й досі отримує пасхальні привітання. Деяким з нас, за давньою традицією, надходять великодні поштівки. А дехто з нас їх колекціонує…

А ви знаєте, що перші художні листівки почали друкуватися в Російській імперії лише наприкінці XIX століття? 


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020