![](http://khm.gov.ua/sites/default/files/img_6948.jpg)
У Хмельницькій міській раді відбувся дебатний турнір, приурочений 100-річчю битви під Крутами, членами журі якого були запрошені Галина Барабаш - директор музею історії міста Хмельницького, та Олексій Журко - керівник робочої групи при Хмельницькій міській раді з вивчення подій Української Революції 1917-1921 років у Проскурові. ![](/2018/f2_veb.jpg)
![](http://khm.gov.ua/sites/default/files/img_6943.jpg)
Хмельницькі школярі дискутували на історичну тематику, пов’язану з подіями Української Революції. Цей турнір дещо відрізнявся від класичних, адже проходив у «пластівських» традиціях, а все тому, що організаторами дебатного турніру виступили Товариство збереження історії України "Січ" спільно з Національною скаутською організацією України "Пласт". ![](http://khm.gov.ua/sites/default/files/img_6957.jpg)
![](http://khm.gov.ua/sites/default/files/img_6958.jpg)
Окрім представників хмельницького осередку, завітали і «пластуни» з Івано-Франківська, де осередок діє значно довше та налічує кілька сотень учасників. Тому школярі малим змогу не лише повправлятися у знаннях з історії, а й пройнятися скаутським духом. ![](http://khm.gov.ua/sites/default/files/img_6985.jpg)
У підсумку переможцями турніру стала команда з Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка, третє місце у НВО № 5 та друге виборола команда з гімназії № 1. ![](http://khm.gov.ua/sites/default/files/img_6989.jpg)
|