Минулої п'ятниці, 2 лютого, вперше в 2018 році поновилася гарна традиція, започаткована півтора роки тому. До Хмельницької міської ради на екскурсію завітали школярики: цього разу - п’ятиклашки Хмельницької СЗОШ №21, де вперше найактивніші отримали від гіда-екскурсовода - працівника музею історії міста Хмельницького - не лише сувенірну проскурівську бону, а й ексклюзивне запрошення на безкоштовну віртуальну мандрівку містом з висоти пташиного польоту за допомогою такого сучасного гаджета, як 3d-окуляри. ![](/2018/3D/20180202_124247.jpg)
Традиційно школярів ознайомили з історією старовинної будівлі міської ради, показали галерею з портретами колишніх керівників Хмельницького. ![](http://khm.gov.ua/sites/default/files/img_7132.jpg)
Хранитель фондів музею історії міста Хмельницького Вікторія Папонова у ході екскурсії ставила дітям цікаві запитання на кмітливість та знання історії рідного міста. ![](/2018/3D/IMG-ea9ae10061941d0aa77af029772b3120-V.jpg)
Найактивніші отримали запрошення на 3D мандрівку до музею історії міста. Нещодавно музей отримав 3D окуляри у рамках проекту «Небесний Проскурів». ![](/2018/3D/IMG-a835fcb5aa289ac060f7ff0235b6c0c4-V.jpg)
Відтепер відвідувачі цього музею та ще п’яти закладів культури міста мають можливість побачити Хмельницький з висоти пташиного польоту. ![](http://khm.gov.ua/sites/default/files/img_7123.jpg)
Про місцеве самоврядування школярам у сесійній залі розповіла керуюча справами виконавчого комітету Юлія Сабій. ![](http://khm.gov.ua/sites/default/files/img_7195_0.jpg)
Школярі детальніше дізналися, які поняття і процеси криються за такими словами: «каденція», «виборча дільниця», «агітація», «депутат» тощо. Діти обрали серед однокласників міського голову, його заступників, секретаря міської ради. Також спробували себе у ролі депутатів, посиділи на їх робочих місцях у залі. Слід зазначити, що сьогоднішній «міський голова» відзначився неабиякою оригінальністю, оскільки запропонував на посаду секретаря міської ради не когось з однокласників, а свою учительку. ![](http://khm.gov.ua/sites/default/files/img_7179_1.jpg)
Наступними гостями міської ради стануть учні НВК №6. Цей навчальний заклад шляхом жеребкування визначили сьогоднішні екскурсанти.
![](http://khm.gov.ua/sites/default/files/img_7211.jpg)
|