| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пт, 2021-01-22, 00:12

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 75 76 »
У День Європи в Україні музей історії міста Хмельницького долучився до всеукраїнської акції та вийшов за межі музею, аби облаштувати музейну селфізону для кожного, хто забажає сфотографуватися на тлі зображення стародавньої Плоскирівської фортеці з фрагментами обладунків та щитом і мечем у руках. Перевтілитися в середньовічного лицаря хоча б на кілька хвилин забажав мало не кожен пересічний перехожий, особливо дітлашня - акція музейників мала чималий успіх. Про це наш фоторепортаж.

Сьогодні кортить розповісти шановному читачеві саме про те, чим живе і дихає наш музей у переплетенні фактів про чи не шістсотрічну саме європейську історію Плоскирова-Проскурова-Хмельницького в його одвічному прагненні до європеїзації зі збереженням власного триєдиного симбіозу трьох культур, які створили, вберегли та розвинули невеличке селище Плоскирівці до розмаху обласного центру України – міста Хмельницького.

Рисунок Юрія Адамчука


Насиченим екскурсіями виявився Міжнародний день музеїв 18 травня для музею історії міста Хмельницького.

18 травня - професійне свято працівників музеїв!

Шановні колеги-музейники!
Директори музеїв та заповідників, наукові співробітники, археологи, хранителі фондів, екскурсоводи, реставратори, лектори, волонтери та друзі музеїв! Всі, хто так чи інакше дотичний до цієї освітньої галузі культури!
Саме завдяки нашій професії, людство має змогу на власні очі побачити історичну та культурну спадщину, що дісталася суспільству від наших пращурів і яка завдяки нашим з вами зусиллям ретельно оберігається.
Створена музейниками своєрідна "машина часу" надає змогу хоча б на декілька хвилин перенести кожного бажаючого у світ прадавніх історій та легенд.
Нових археологічних розвідок, наукових досягнень, науково-популярних публікацій, раритетних експонатів та, головне, допитливих відвідувачів!
Зі святом, музейники всіх країн!

За слушною нагодою та за збігом обставин 11 травня в музеї історії міста Хмельницького перетнулися дві різних за змістом та жанрами виконання експозиції, які музейники вирішили поєднати, створивши оригінальний проект «Місто». 


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021