| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2020-09-28, 02:54

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 73 74 »
Третього березня відзначається Всесвітній день письменника. Захотілося розповісти допитливим читачам про одного з фактично невідомих хмельничанам письменників, яким довелося народитися в Проскурові та судилося здобувати літературну славу поза межами рідної землі – на чужині, в еміграції. До того ж це письменники непересічні, знані у всесвітній спільноті поціновувачів друкованого слова та відзначені престижними преміями і нагородами. Сьогодні ви дізнаєтеся про уродженця Проскурова Альберто Герчунофф.
Втретє 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Події останніх місяців 2013 та початку 2014 року перетворилися на справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася приспана роками національна свідомість українців. Під час Революції Гідності понад сотня людей загинула від куль, побиття або відійшла у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Майдану, Небесною Сотнею, Воїнами Світла. Їх вчинки не будуть забуті ніколи. Країна змінилася. Настала нова історична віха.


17 лютого в музеї історії міста Хмельницького відбулася презентація персональної фотовиставки «Майдан. Історія протесту» Сергія Аніськова. Захід зібрав чимало відвідувачів, серед яких були присутні і представники міської влади, і міського управління культури і туризму, і учасники подій, і юне покоління.

Виставка приурочена до Дня Героїв Небесної Сотні та розповідає про події 2013-2014 років, пов’язані з народними протестами на Майдані Незалежності в місті Хмельницькому. Цього дня присутні мали нагоду всі разом згадати, як це відбувалось у нашому місті.


Запрошуємо хмельничан і гостей міста на відкриття персональної фотовиставки Сергія Аніськова «Майдан. Історія протесту», яке відбудеться 17 лютого 2017 р. о 16:00 у музеї історії міста Хмельницького, що на вулиці Проскурівській, 30.


Фотовиставка висвітлює події Революції гідності: як це відбувалося в державі, як це було у Хмельницькому та столиці.


Помилкові кроки української влади доби Директорії та армії УНР... Скільки їх було...
Один з найкривавіших єврейських погромів стався в Проскурові майже сто років тому – далекого засніженого 15 лютого 1919 року в єврейських кварталах міста...


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020