| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2021-04-17, 10:51

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 45 46 47 48 49 ... 80 81 »
Останнім тижнем за участю співробітника музею історії міста Хмельницького пройшов цикл лекцій пам`яті Героїв Крут для учнівської молоді міста. 
У Хмельницькій міській раді відбувся дебатний турнір, приурочений 100-річчю битви під Крутами, членами журі якого були запрошені Галина Барабаш - директор музею історії міста Хмельницького, та Олексій Журко - керівник робочої групи при Хмельницькій міській раді з вивчення подій Української революції 1917-1921 років у Проскурові.

Музей історії міста Хмельницького запрошує науковців, краєзнавців, педагогів, студентів та учнівську молодь до участі в круглому столі «Символи національної ідентичності», який приурочується до 100-річчя затвердження Тризуба державним гербом УНР.Відтепер прогулятися нашим містом, дізнаваючись його історію, можна не лише за допомогою традиційної екскурсії музейними залами або атмосферної екскурсії вулицями разом з працівниками музею історії міста Хмельницького, а й віртуально - за допомогою 3D-окулярів! Адже Хмельницький є першим і єдиним на сьогодні містом в Україні, де набирає обертів проект "Небесний Проскурів".

 "Соборність України: від ідеї до сьогодення" - під такою назвою 23 січня пройшла лекція у Хмельницькому НВК № 4 для учнів 7-х класів. 

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021