| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Нд, 2021-05-09, 22:03

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2021 » Березень » 24
В музеї історії міста Хмельницького розгорнуто міні-експозицію з власних фондів, присвячену Міжнародному дню ляльок.

21 березня Міжнародний день ляльок. Лялька - одна з найдавніших іграшок людства, її справедливо називають суперіграшкою, оскільки протягом тисячоліть вона не втрачає своєї актуальності.14 березня в Україні відзначають День українського добровольця.


З нагоди 207-ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка на вшанування Великого Кобзаря 9 березня 2021 року хмельничани взяли участь у вуличній культурно-просвітницькій акції «Крокуємо до Шевченка».


Акцію підготували управління культури і туризму Хмельницької міської ради та заклади культури міста, центральна міська бібліотека, музей історії міста Хмельницького, дитячі мистецькі школи.Про засновника Пласту та Січового Стрілецтва Івана Чмолу читайте в нашому історико-біографічному дописі.21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято започаткували у листопаді 1999 року на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі з метою підтримки мови як ознаки культурної приналежності особи.
В Україні це свято відзначають з 2002 року.

Всесвітній день соціальної справедливості – міжнародний день, який відзначається ООН щороку 20 лютого.
«Бути добрим зовсім не важко: важко бути справедливим» — В. Гюго
Боротьба українців за свої права, названа Євромайданом, а згодом Революцією Гідності, стала наймасштабнішою подією в новітній історії України і логічним продовженням обстоювання прав людини та громадянина. Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була Гідність.
19 лютого 1992 р. постановою Верховної Ради України №2137-XII був затверджений один з чотирьох державних символів України – малий Державний герб у вигляді тризуба.
Тризуб як державний символ України був обраний невипадково, адже він пов’язаний з нашою тисячолітньою державною, політичною i культурною історією.

До Дня Героїв Небесної сотні в музеї історії міста Хмельницького розгорнуто ретроспективну фотовиставку «Як вистояв Майдан».Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021