| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2021-04-17, 10:54

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2021 » Березень » 24 » Ретроспективна фотовиставка «Як вистояв Майдан» в МІМХ
12:24
Ретроспективна фотовиставка «Як вистояв Майдан» в МІМХ
До Дня Героїв Небесної сотні в музеї історії міста Хмельницького розгорнуто ретроспективну фотовиставку «Як вистояв Майдан».


Автори світлин - фотохудожники хмельничанин Сергій Аніськов та киянин Олександр Сліпченко. Шість десятків фоторобіт відкривають широку панораму подій Революції Гідності, яка тривала з листопада 2013 року до кінця лютого 2014 року.


Фотохудожник з Києва Олександр Сліпченко зафіксував перебіг подій на столичному Майдані від початків аж до серпня 2104 року. Його світлини та відеоматеріали з цієї тематики експонуються в музеї Революції Гідності у Києві, їх побачили жителі багатьох міст України, а торік персональну виставку пана Олександра «Пам`ятай Майдан!» було представлено відвідувачам музею історії міста Хмельницького.


Хмельничанин, член Національної спілки фотохудожників України Сергій Аніськов зберіг для історії знакові моменти хмельницького та київського Майданів.


На його роботах – впізнавані для земляків обличчя хмельницьких активістів Революції Гідності та подолян різного віку, які виявили свою громадянську позицію участю у протестних акціях, миті майданних буднів та найвищого градусу кипіння народного спротиву, патріотичного піднесення згуртованих протестантів, а також - трагічні, переломні події того буремного періоду.


Попри все, Майдан для багатьох став значущим відрізком життя, визначальним, навіть доленосним у подальшому життєвому виборі. Багато з учасників заплатили у боротьбі за свободу і справедливість найдорожчим – власним життям…


Пізнавально зазирнути в минуле восьми-семирічної давності, проникнутися атмосферою історичних подій, зустрітися поглядом із земляками, які творили Майдан.


Зафіксовані на фотографіях деталі можуть стати в нагоді історикам, пильним дослідникам минулого. Експозиція присвячена громадянському подвигу учасників Майдану, вшануванню пам`яті загиблих борців Революції Гідності - Героїв Небесної Сотні, серед яких і десятеро хмельничан.


Виставка триватиме в мистецькій залі музею впродовж двох тижнів.

Переглядів: 11 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021