| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Сб, 2021-04-17, 10:58

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 80 81 »
12 квітня – річниця народження ПЛАСТУ. Традиції Пластового руху на Поділлі
12 квітня 1912 року на подвір`ї Львівської академічної гімназії пластуни вперше заприсяглися на вірність Богові і Україні. Саме тому 12 квітня офіційно вважається днем народження Пласту України.


11-го квітня відзначається Міжнародний день визволення в`язнів нацистських концтаборів. Мало хто знає, що в місті Хмельницькому за період німецької окупації був концтабір.Шталаг 355 – нацистський табір для військовополонених рядового і сержантського складу під час Другої світової війни.


27 березня – Всесвітній день театру. На честь професійного свята та з нагоди 90-ї річниці заснування Хмельницького театру імені М. Старицького музей історії міста Хмельницького пропонує до вашої уваги міні-експозицію зі своїх фондів «Театральні автографи часу».


До 77 річниці вигнання з Проскурова нацистських окупантів
... 1944, березень... Місто було оточене, шляхи відступу ворогу відрізані. За цих умов відтягувати час було небезпечно, тому радянське командування вирішило звільнити Проскурів в ніч на 25 березня. Атакований з усіх боків ворог намагався вирватися з міста. Запеклий бій точився в усіх куточках міста при підтримці артилерії і масованих ударів з повітря. Проскурів звільнили під ранок 25 березня.Очевидцем цієї події став англійський письменник Джеймс Олдрідж, автор «Останнього дюйма» та романів «Дипломат» і «Велика гра».

В музеї історії міста Хмельницького розгорнуто міні-експозицію з власних фондів, присвячену Міжнародному дню ляльок.
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021