| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пт, 2024-06-21, 04:41

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2018 » Травень » 15 » Пройти квест «Миру бути» та дізнатися більше про Другу світову війну
11:26
Пройти квест «Миру бути» та дізнатися більше про Другу світову війну

Днями в музеї Проскурівського підпілля відбулася квест-вікторина для учнів Хмельницької гімназії № 1 ім. В. Красицького та студентів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, присвячена подіям Другої світової війни та героїці наших днів.

У ході заходу в ігровій формі перевірили, наскільки добре знає учнівська та студентська молодь історію рідного міста, історичні місця та пам’ятники Хмельницького, пов’язані з подіями Другої світової війни.


Свою кмітливість та ерудованість школярі та студенти мали можливість проявити під час виконання квесту за навідними питаннями та описом віднайти експонати, пов’язані з подіями воєнних років.


Так, одним із таких цікавих експонатів виявилась військова мініатюра найкращого танку Другої світової війни – Т-34, модернізовану модель якого (після реконструкції) було встановлено у Хмельницькому як пам’ятник на честь військових частин, що визволяли місто Проскурів від нацистів і отримали звання Проскурівських.


Учні та студенти з великим інтересом та захопленням виконували завдання квест-вікторини. Проведений захід сприяв популяризації історії міста Хмельницького та збереженню історичної пам’яті про події Другої світової війни. 

Переглядів: 928 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2024