| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Нд, 2020-07-05, 19:32

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2020 » Червень » 10 » Пам’яті видатного хмельницького актора театру Миколи Нелюби…
12:49
Пам’яті видатного хмельницького актора театру Миколи Нелюби…

2 червня 2020 р.  у Хмельницькому на 81 році пішов з життя заслужений артист України, талановитий актор і викладач Микола Нелюба.

За своє творче життя він встиг зіграти десятки різнопланових ролей – від трагічних до комічних. Свого часу він закінчив Харківський театральний інститут за спеціальністю «Актор драматичного театру». Перші ролі Микола Йосипович зіграв на сцені Чернівецького обласного музично-драматичного театру. Потім працював в Івано-Франківському та Полтавському театрах. А з 1972 по 2012 рік полонив серце глядачів у Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі, де зіграв свої найяскравіші ролі.З 1996-го по 1998 рік тут він також працював на посаді директора театру.
З 2000 року і до теперішнього часу Микола Нелюба був одним з викладачів Хмельницького музичного коледжу імені Владислава Заремби. Тут він викладав дисципліни «Майстерність актора» і «Культура мови».
Музей історії міста Хмельницького висловлює співчуття родині Миколи Йосиповича Нелюби та пропонує до огляду невеличку міні-експозицію світлин з фондів музею пам’яті видатного хмельницького актора театру й талановитого викладача акторської майстерності.Переглядів: 27 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020