| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Нд, 2020-07-05, 19:38

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2020 » Червень » 10 » На Зелені свята – майструйте разом з нами конячку-оберіг з трави!
13:02
На Зелені свята – майструйте разом з нами конячку-оберіг з трави!

На Зелені свята – майструємо разом з дітьми! З високої трави, що виросла після рясних дощів, вийде чудова конячка-оберіг.

Ніяких особливих навичок для виготовлення бюджетної іграшки своїми руками не потрібно, а головне, діти можуть активно брати участь у процесі. 


Кінь - один з найдавніших і традиційних оберегів слов'ян. Образ коня пов'язаний з сонцем. Приносить в дім удачу, достаток, світло і тепло. Традиційно, кінь вважається чоловічим оберегом. Як і всі ляльки-обереги, робиться без очей, щоб уникнути проникнення в ляльку злих духів. І без застосування голки, так як оберегову ляльку не можна колоти.
Одже, покроковий майстер-клас з фото:
Для диво-коника нам потрібно:
• Пучечок свіжої трави з колосками
• товсті різнокольорові нитки
• ножиці
• клаптик кольорової тканини для попониБеремо невеликий пучок трави і згинаємо його навпіл. Обмотуємо його нитками, відступивши від краю кілька сантиметрів.Формуємо мордочку коника. Між половинками пучечка вкласти імпровізовані вушка і міцно зв’язати за ними.З пучка трави нижче робимо шию. Вибираємо травинки з колосками та обкручуємо навколо шиї, формуючи гриву.Фіксуємо нитками, обертаючи їх міцно навколо шиї.Беремо ще пучок трави і складаємо навпіл навколо шиї, формуючи тулуб. Фіксуємо нитками.Тепер на черзі ноги. Нижню частину пучка ділимо навпіл, слідкуючи, аби ноги були приблизно однакової. Таким же чином формуємо та іншу ногу. Обмотуємо кожну ногу нитками по всій довжині, щоб ноги вийшли рівні і красиві.

Беремо ще один пучок трави і охоплюємо їм тулуб зверху вниз. Формуємо задні ноги. Фіксуємо ниткою. Середня частина — це хвіст нашої конячки. Аби хвіст був пишнішим, можна оздобити його пучком колосків.Фіксуємо нитками нашу конструкцію.Щоб наша конячка була ще гарнішою, можна використовувати різнокольорові нитки. Щільно обмотуємо кінці ніжок, формуючи копита. Акуратно зрізаємо кінці трави.


Далі – діло смаку. Оздоблюємо нитками корпус конячки, особливо щільно обмотуючи місце фіксації ніг.Робимо з прямокутного фрагмента яскравої тканини попону для нашого коника. 
Вуаля! Коник готовий. Поїхали!

Переглядів: 26 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020