| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Чт, 2024-07-18, 18:33

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2018 » Травень » 15 » Білоруси з Україною в серці представлятимуть свій проект у музеї історії міста Хмельницького
11:05
Білоруси з Україною в серці представлятимуть свій проект у музеї історії міста Хмельницького

Запрошуємо хмельничан і гостей міста на відкриття спільного художнього проекту українських та білоруських художників «Білоруси з Україною в серці», яке відбудеться 16 травня о 15.00 в мистецькій залі музею історії міста Хмельницького, що на Проскурівській, 30.

Проект присвячений військовим подіям на Сході України та пам’яті добровольців тактичної групи «Білорусь», котрі віддали свої життя за Незалежність і цілісність нашої держави – Віталія Тіліженка та Алеся Черкашина. Колекцію малярських творів представляють Міжнародний фонд «Волошка», одним із засновників і директором якого був Віталій Тіліженко. 

Експозиція складається з-понад чотирьох десятків полотен – війна очима та переживаннями тих, хто побачив її зблизька, зокрема, й художників-добровольців із Білорусі, членів Білоруської спілки художників: Генадзя Драздова, Алеся Суша, Алеся Циркунова, Алеся Пушкіна та Андруся Такіндана. До білоруських колег у цьому проекті приєднався український художник із Донецька Тарас Носар.

Колектив музею історії міста Хмельницького та організатори виставки приурочили її до прийдешнього Дня Героїв.

Переглядів: 1069 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2024