Вже традиційно музей історії міста Хмельницького запрошує хмельничан та гостей міста на ялинку. Та ще й на раритетну!
Мистецька зала прикрашена по-новорічному, але досить незвично для сучасної людини. Біля панно "Мальоване місто" у таємничому мерехтінні штучних свічок та декоративних пластикових гірлянд розташувалася зелена красуня-ялинка, вироблена з пластика.
Така сама, якою модно було прикрашати свої оселі років так 30-40 тому.
А прикрашена вона справжніми скляними іграшками радянських часів. І віку кожній такій скляній дрібничці вже набігло ой як багацько! Від 30 до 70 років!
А під ялинкою розташувалася виставка раритетних новорічних поштівок, які занурять у с світ новорічних спогадів будь-яку людину, котрій довелося жити у радянську добу саме тут, на цій землі.
Давайте роздивлятись, що ж тут є цікавенького!
|