| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2021-01-25, 04:30

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2020 » Грудень » 17 » Увага! Майстер-клас: ЕКО-ЯЛИНКА!
17:58
Увага! Майстер-клас: ЕКО-ЯЛИНКА!
Свято наближається!
Отже, представляємо майстер-клас від музею з виготовлення еко-ялинки з природного матеріалу. Для цього нам будуть потрібні шишки різного розміру (горішки, жолуді, шипшина, тощо), картон або ватман, клейовий пістолет а також прикраси на рукотворну красуню (за бажанням). (див.мал.1)


Зібрані і очищені шишки або горішки можна пофарбувати аерозолем у золотий або срібний колір за бажанням.
Далі потрібно зробити ялинці каркас – конус. Він буде такої висоти, як майбутній виріб. Для цього щільний аркуш загортається і кріпиться за допомогою клею чи скотча. Низ повинен бути рівним, щоб стійко стояти на поверхні (мал.2).Конус обклеюємо сухими шишками за допомогою супер клею або клейового пістолета. Починати слід знизу. Для більшої стійкості можна застосовувати винні корки (мал.3).Клеїти слід спочатку найбільші елементи (мал.4).Після того, як остання шишка займе своє місце, прогалини закриваються дрібними шишками або жолудями(мал.5).Верхівку конуса акуратно зрізаємо (мал.6).Зверху прикрашаємо видовженою шишкою-верхівкою (мал.7).Тепер - справа за декором.
Можна оздобити ялинку монетами, «дощиком», дрібними прикрасами. Непогано виглядають наклеєні між шишками окремі намистини з ялинкових декоративних намист (мал.8).Для цього акуратно розрізаємо його на окремі шматочки (мал 9).Отриману таким чином ялинку (мал 10) оздоблюємо намистинами та іншим декором, намагаючись їх рівномірно розподілити (головне у цьому процесі - вчасно спинитися).


Вуаля! Ваша ялинка прекрасна і ви молодці!
Переглядів: 37 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2021