| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Чт, 2024-07-18, 18:37

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2019 » Травень » 23 » Світ очима зачарованого мандрівника
14:20
Світ очима зачарованого мандрівника

В музеї історії міста Хмельницького відкривається виставка оригінальних робіт фотохудожника з Києва Олександра Сліпченка під назвою «Випадкове мистецтво».

Дитинство і юність Олександра Сліпченка минули на Волині. Тривалий час він працював інженером-конструктором на Хмельницькому заводі «Темп». З 1990-го до 2010 року брав участь у дослідженнях іоносфери та сонячних затемнень як провідний інженер астрономічної обсерваторії Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка. Захоплювався судномодельним спортом. Брав участь у складі збірної команди України в Чемпіонатах Світу і Європи, де здобував золоті та срібні медалі. Має звання майстер спорту України міжнародного класу. Ентузіаст самодіяльного туризму. Подорожував горами Кавказу, сходив увесь Кримський півострів, сплавлявся на плоту гірськими річками Алтаю, обійшов із наплічником Поділля з його товарами і печерами, неодноразово сходив на Говерлу.

Фотографією захоплюється з раннього дитинства. Фотографує для задоволення, а не для заробітку. Фотопроект «Випадкове мистецтво» – черговий експеримент захопленого творчими пошуками Олександра Сліпченка. Несподівані образи дивовижних, казкових істот, підмічені гострим оком майстра, відкриваються в природних вигинах стовбурів дерев, закучерявленій корі, зрізах старих пнів, наростах деревних грибів і моху. Автор запрошує перехожих стишити ходу, зупинитися серед повсякденної суєти, вдивитися у чудесну книгу природи, яка надихає творити, фантазувати, насолоджуватися буттям тут і нині.

Запрошуємо на зустріч із дивовижним у мистецькій залі музею 24 травня 2019 року о 15.00 за адресою Проскурівська, 30.

Переглядів: 884 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2024