| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Вт, 2019-02-19, 07:16

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2018 » Травень » 23 » До Дня Героїв учнівська молодь міста взяла участь у музейному історичному квесті
11:09
До Дня Героїв учнівська молодь міста взяла участь у музейному історичному квесті
Напередодні Дня Героїв у Хмельницькому відбувся історичний квест з історії міста та подій Української революції 1917-1921 років для десятикласників міста.


Організаторами виступили музей історії міста Хмельницького за участю Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради.

Для шести команд-учасників квест провели голова Хмельницького відділення МГО збереження національної історії "Січ" Дмитро Савчук та голова Хмельницького осередку Національної скаутської організації України "Пласт" Олександр Процун.В історичному квесті взяли участь команди у складі п'яти учасників кожна. Понад годину вони інтелектуально штурмували завдання квесту на вулицях міста, конкуруючи одне з одним у завзятості та спритності, 

в результаті чого перемогу здобула команда СЗОШ № 7,лише на крок від них відстали учасники команди ЗОШ № 18, а третю сходинку в інтелектуальному змаганні розділили команди СЗОШ № 13, СЗОШ № 29, НВК № 7 та НВК № 4.

На завершення квесту в музеї історії міста Хмельницького відбулося нагородження переможців та учасників цього спільного проекту, який було приурочено до Дня Героїв.
Переглядів: 165 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2019