| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Чт, 2022-01-20, 21:01

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2021 » Грудень » 24 » Різдвяний віночок. МК від МІМХ
15:51
Різдвяний віночок. МК від МІМХ
Музей історії міста запрошує вас поринути у святкову атмосферу створивши власноруч різдвяний віночок.


Дослідники пов`язують появу перших віночків з ім’ям лютеранського богослова Йогана Хінріха Вихерна, який жив у середині 19 століття і займався вихованням дітей-сиріт.
Аби малеча розуміла, скільки часу залишилося до Різдва, чоловік змайстрував прообраз сучасних вінків – колесо, на якому він встановив 28 свічок і запалював їх щодня.
Звичні для нас вінки, скручені з ялинкових та ялицевих гілочок, з’явилися значно пізніше, їх прикрашали не тільки чотирма свічками, а й червоними стрічками, яблуками та солодощами.
Згідно з пануючими тенденціями, сьогодні ми створимо справжній еко-віночок при виготовленні якого не постраждає жодна ялинкова гілочка!
Виготовлення будь-якого віночка починається з основи, на якій будуть триматися деталі. В якості каркасу приготуємо кільце з картону. Ще нам знадобляться клейовий пістолет, шматочки трикотажу, залишки ниток і декілька ялинкових прикрас.

Крок 1. Підготуємо матеріали, добираючи їх за кольором (мал.1).Крок 2. Декорування основи починаємо з того, що обгортаємо її щільно нитками спочатку одного кольору (у нас основа - рожева), поверх них менш щільно намотуємо нитку контрастного відтінку (мал. 2).Крок 3. Беремо звичайні ялинкові оздоби і розрізаємо їх на окремі намистини (мал.3).Крок 4. Розрізаємо трикотаж на невеличкі стрічки завширшки 1-1,5 см та складаємо навпіл, на кінці фіксуємо намистину і згортаємо стрічки щільним "равликом". Хвостик "равлика" змащуємо термоклеєм, аби він не розгортався (мал.4).Крок 5. Виготовляємо достатню кількість "равликів" різних розмірів та кольорів (мал.5).Крок 6. За допомогою термоклею прикріплюємо оздоби до основи, щільно притискаючи одне до одного (мал.6).Крок 7. Проміжки між "равликами" оздоблюємо намистинами, на вільній частині кола розміщуємо прикраси за смаком (мал.7).Крок 8. Віночок готовий! Зробіть зверху петельку для кріплення та прикрашайте двері, пишаючись собою (мал. 8).


Переглядів: 31 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2022