| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Вт, 2024-04-23, 14:38

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2018 » Лютий » 22 » Нудьгувати на карантині - заборонено!
13:26
Нудьгувати на карантині - заборонено!
Дорогі наші школярики! Нудитесь на карантині?
Якщо занедужали - одужуйте якнайшвидше! А от якщо ваш імунітет дозволяє щось більш цікаве за власний телевізор, смартфон чи ноутбук - тоді хутчіш збирайтеся і приходьте до музею історії міста Хмельницького.
Саме так зробили діти, які нещодавно побували в музеї, та ще й яким гуртом!


Прийшли - і не пошкодували, адже в музеї історії міста саме зараз стільки цікавого: від інтерактивної екскурсії музейною експозицією, виставки військових мініатюр з малесенькими солдатиками і танчиками та інсценованими під склом боями до можливості прогулятися містом з висоти пташиного польоту з допомогою 3d-окулярів.

До того ж це інтерактивний музей, де нудьгувати - заборонено. Тут не зустрінеш жодного традиційного для музеїв попередження "руками не чіпати", ескпонати з дозволу екскурсовода можна не лише роздивлятися зблизька, але й фотографувати та навіть приміряти. А про історію міста цікаво послухати деталізовано з використанням автентичних предметів та реплік та наочним демонструванням їх у дії. Тоді й пані Історія зі схоластичної поважної дисципліни перетворюється на живу, цікаву і близьку кожному.


А ви ще нудьгуєте на карантині? Тоді вам - до музею історії міста )  У нас нудьгувати заборонено!
Переглядів: 898 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2024