| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Ср, 2019-01-23, 01:04

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Музейні заходи до Дня визволення України від нацистських окупантів
14:46
Музейні заходи до Дня визволення України від нацистських окупантів

У рамках відзначення 74-ої річниці визволення України від нацистських окупантів музеєм Проскурівського підпілля проведено ряд заходів у культурно-освітніх закладах міста.


Днями на базі Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва проведено історичну годину «Мужність і відвага крізь роки» для учнів 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

На заході завідувач музею Віта Баранюк представила школярам  краєзнавчу мультимедійну лекцію «Німецький окупаційний режим 1941–1944 рр. у Проскурові», в якій розповіла про окупацію міста, підпільно-партизанський рух опору, визволення Проскурова та України від нацистів.

Цікавим доповненням до лекції стала тематична книжково-ілюстративна виставка, підготовлена фахівцями краєзнавчого відділу бібліотеки.


25 вересня музеєм було проведено краєзнавчий урок-лекцію для учнів 11 класу ЗОШ № 27 міста Хмельницького. У проведеній лекції «Проскурів у Другій світовій війні» йшлося про події Другої світової війни, про  Проскурівську підпільно-партизанську організацію, що діяла в місті під час його окупації. Матеріал лекції був цікавий та пізнавальний, ілюструвався слайдами. На завершення уроку учні подивилися документальний фільм «Звільнення Проскурова».


Крім того, з цієї ж нагоди в музеї Проскурівського підпілля відкрилась постійнодіюча міні-експозиція «Україна у Другій світовій війні», де представлені унікальні експонати, серед яких можна побачити й предмети  німецької військової амуніції вермахту. Міні-експозицію доповнила організована Хмельницьким  обласним художнім музеєм одноденна виставка живописних робіт, присвячених подіям Другої світової війни.Відвідати виставку та оглянути музей запрошуємо усіх охочих.

Переглядів: 87 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2019