| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Вт, 2024-04-23, 14:18

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Музей історії міста Хмельницького запрошує на круглий стіл
10:22
Музей історії міста Хмельницького запрошує на круглий стіл

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у науковому круглому столі «Військові підрозділи і формування у Проскурові в період Української революції 1917-1921 років», який проводить музей історії міста Хмельницького 11 жовтня 2018 р. 0 14.00 за адресою вул. Проскурівська, 30. Захід відбуватиметься за підтримки Хмельницької міської ради та управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

У програму проведення круглого столу включені доповіді провідних науковців України та області, зокрема Артема Папакіна, кандидата історичних наук, асистента кафедри історії Центральної та Східної Європи Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Миколи Кабачинського, доктора історичних наук, професора  Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та інших.

До участі в науковому круглому столі також запрошені викладачі вищих навчальних закладів, науковці, фахівці-практики, вчителі, студенти.

Тематика круглого столу охоплюватиме широке коло всіх військових процесів, військових операцій, озброєння, командирських кадрів, підготовки особового складу, тактики бойових дій у хронологічних  межах періоду Української  революції 1917-1921 років у Проскурові та Подільській губернії. Захід проходитиме під патріотичним гаслом «Петлюрівці, Січові стрільці, Гайдамаки, Чорні запорожці, Вільне козацтво – збройний символ українського безсмертя» та відкриватиме нові сторінки історії міста доби Української революції.

Переглядів: 817 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2024