| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2018-11-19, 03:29

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2015 » Липень » 16 » Енергетику подільської природи можна відчути на виставці Віктора Слободяна «Моє Поділля – моя муза»
17:19
Енергетику подільської природи можна відчути на виставці Віктора Слободяна «Моє Поділля – моя муза»

4 липня о 16.00 в музеї історії міста Хмельницького (вул. Проскурівська, 30) відбудеться відкриття персональної виставки Віктора Сдободяна «Моє Поділля – моя муза».

Віктор Слободян народився у 1953 році в селі Антонівка Новоушицького району. Художник представляє живопис та скульптуру з дерева, є учасником всеукраїнських та обласних виставок. Особливо шанований творчий доробок майстра на рідній Хмельниччині. У творах Віктора Слободяна відвідувачі зможуть відчути справжню енергетику природи. Окрім змістовних картин, кожна з яких вирізняється стилем, технікою, жанром, автор презентує і різьблені роботи. Фактурні візерунки, наповнені авторським ентузіазмом. Для своїх робіт Віктор Слободян використовує природний матеріал, знайдений в лісі: нарости на деревах, коріння, гілки. Вони через деякий час в руках майстра перетворюються на дивовижні скульптури. Художні витвори Віктора Слободяна експонувалися на виставках у Красилові, Новій Ушиці, Хмельницькому, Одесі, Києві, Празі. Виставка триватиме з 4 до 18 липня 2014 р. /3 липня 2014/

Переглядів: 362 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2018