| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пн, 2020-02-24, 16:53

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2019 » Вересень » 17


Чи виконав РУХ свою історичну місію, і, якщо так, то – яку?До чого прагнули, у що вірили, за що боролися наші земляки, перші рухівці, люди, котрі  у непрості часи тоталітарної комуністичної реакції, переслідувань за погляди, відсутності свободи слова започатковували і втілювали  ідеї демократії, соборної незалежної  національної держави України, незважаючи на ризики для себе і своїх сімей? Якою була соціально-політична ситуація в області та обласному центрі  в кінці 1980-х років, коли  патріотам довелося засівати перші зерна  людської і національної гідності  у маси зденаціоналізованих і позбавлених історичної пам’яті українців? Чи написана у нас в місті, області, зрештою, повна історія  розвитку пострадянського демократично-патріотичного руху, з усіма іменами, подіями, фактами?

Відповіді на ці питання обіцяють дати відомі  історики України, області та міста  на засіданні науково-практичної конференції  «Народний Рух України за перебудову (Народний Рух України), у 1989-1991 роках на Хмельниччині: становлення, діяльність, розбудова»,  присвяченої  30-річчю створення Народного Руху України, яка відбудеться 27 вересня  2019 року в залі Хмельницької міської школи мистецтв. Початок о 10.00.

Організаторами конференції виступили  Хмельницька міська рада, музей історії міста Хмельницького,  громадський комітет ветеранів НРУ.

 У конференції  беруть участь відомий  історик,  письменник,   доктор історичних наук,   професор Володимир Сергійчук   та низка провідних науковців  міста  й області,  ветерани-активісти НРУ, представники закладів освіти міста та області.

В рамках науково-практичної конференції відбудеться презентація книги Лева Бірюка «Народний рух. До 30-річчя НРУ: становлення, діяльність, розбудова».


Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020