Музей – своєрідний храм минулого, який дає можливість вдихнути аромат старовини, торкнутись предметів, якими користувались наші пращури, відчути атмосферу далеких історичних подій і прослідкувати їх вплив на сьогодення. Саме у музейних стінах, немов у мушлі, зберігаються перлини історії і культури. Схилімося до цієї мушлі і слухаймо щирі розповіді мудрого скарбничого людської пам’яті – музею... Зі святом!