| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Чт, 2020-10-22, 01:19

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2020 » Вересень » 23 » "Мистецтво без меж" презентуватимуть у МІМХ
11:50
"Мистецтво без меж" презентуватимуть у МІМХ
Музей історії міста Хмельницького запрошує хмельничан і гостей міста на відкриття персональної художньої виставки викладача Хмельницької школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Вадима Піщерського, що відбудеться 21 серпня о 15.00 на вул. Проскурівській, 30.Виставка молодого художника присвячена Дню незалежності України. Автор вибудовує концепцію виставки «Мистецтво без меж» в якості мистецької ідеї творчого мислення в сучасному урбаністичному середовищі, аби виявити шляхом мистецької мови у вигляді інсталяції, організації простору об’ємними об’єктами, відчути і спробувати передати сам зміст незалежного існування як філософського осмислення самого себе.
Виставка експонуватиметься під гаслом «Не обмежуй себе тим, що в тебе є. Спробуй щось нове. Зазирни у потаємні куточки своєї душі. Згадай мрії дитинства. Відкрий себе для світу і самого себе. Ти здивуєшся…»
Під час відкриття вернісажу графік і живописець Вадим Піщерський проведе майстер-клас з малювання абстрактного живописного полотна. На присутніх очікує дійство створення мальованого образу пальцями, що є свідомим відмовленням автора від використання звичного для художника пензля. На думку автора, це дійство є символом здійснення певного наміру за будь-яких умов, досягнення певної мети навіть за відсутності необхідного інструменту.
Переглядів: 13 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2020