| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Ср, 2023-02-08, 03:43

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2022 » Грудень » 30 » Для новорічного настрою - майстер-клас разом з МІМХ
17:43
Для новорічного настрою - майстер-клас разом з МІМХ
Новорічні гноми – зворушливі дитячі іграшки та модні цьогоріч інтер’єрні прикраси для дорослих. Давайте разом з музеєм історії міста Хмельницького спробуємо зробити оригінального гнома власноруч з підручних матеріалів.
Симпатичні гноми, виготовлені своїми руками, принесуть у дім трохи казки.
Для виготовлення нам потрібні матеріали:
наповнювач (вата або сінтепон);
• шматочки трикотажної тканини
• шматочок хутра для чоловічої бороди або товсті вовняні нитки для дівчачої зачіски
• голка, ножиці.
Спочатку викроюємо з трикотажу контрастного кольору дві конусоподібних деталі – тулуб та шапочку, основа- у формі кола. Два прямокутники тканини, складені навпіл стануть ручками гнома. З контрастної тканини робимо імпровізовані рукавички. Невеличке коло з рожевого трикотажу стане його носом. (ФОТО 1)Зробимо з Вами основну частину, до якої в подальшому закріпимо всі деталі.
Деталі тулуба, ковпачка і ручок скріплюємо між собою за допомогою зметувального шва. (ФОТО 2)Зшиваємо деталі скандинавського гномика між собою, залишаючи невеликі отвори для наповнення. Вивертаємо деталі. Заповнюємо ручки наповнювачем і зашиваємо їх потайним швом.
Далі пришиваємо деталь до основи. Зробіть для себе невеликі позначки за допомогою простого олівця, щоб всі деталі були на одному рівні.
Виріжемо з рожевої тканини коло, діаметром 5 см, потім зберемо всі краї за допомогою нитки та голки та стягуємо. Готовий носик наповнимо синтепоном. Далі закріплюємо носик посередині тулуба. (ФОТО 3)Потім визначаємося зі статтю нашого гнома: для хлопчика - вирізаємо бороду з хутра, для леді – плетемо коси з товстих ниток. Закріплюємо на голові нашого гнома ковпак і прикрашаємо вбрання казкового створіння декором.
Переглядів: 34 | Додав: varta
Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2023