| RSS Реєстрація | Вихід | Вхід Пт, 2023-12-08, 19:59

...


Меню сайту
Ласкаво просимо!
Сьогодні
Календар України
Погода
мишки teddy bears
Статистика
Головна » 2022 » Квітень » 27
26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ, МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ РАДІАЦІЙНИХ АВАРІЙ ТА КАТАСТРОФ.У цей день у 1986 р. на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів, найбільшу техногенну катастрофу в історії людства. Ця катастрофа вважається найбільшою техногенною аварією за всю історію ядерної енергетики - як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.


182 РОКИ ТОМУ, 26 КВІТНЯ 1840 РОКУ, У ПЕТЕРБУРЗІ ВИЙШЛО ПЕРШЕ ВИДАННЯ «КОБЗАРЯ» ТАРАСА ШЕВЧЕНКА. ТАРАСОВІ ГРИГОРОВИЧУ НА ТОЙ ЧАС ВИПОВНИЛОСЯ 26 РОКІВ.


Великодня листівка 2022-го...


Запам`ятаймо! Збережімо!

Повстанська великодня листівка ХХ століття. Нині актуальна як ніколи!Христос Воскрес - Воскресне Україна! Більше п’ятдесяти років минуло відтоді, як Всесвітньою федерацією поріднених міст ухвалено відзначати кожну останню неділю квітня як Всесвітній день поріднених міст.Саме з цього приводу музей історії міста презентує міні-експозицію з власних фондів, що ілюструють дружні зв’язки з 13-ма порідненими містами.

Оберіть мову сайту
Відеоскриня
Фотоподорож

Copyright mimh.org.ua © 2023